Що подарувати на 8 Березня дівчині?

Що подарувати дівчині на 8 березня? — Питання, яким напевно задавався практично кожна молода людина. І дійсно, питання це цілком серйозний. Ви боїтеся не догодити, прогадати. Не виключено, що дівчина навіть робила вам натяки на те, що вона хоче отримати, не пригадуєте? А може бути вона вже давно про щось мріє. 8 березня — відмінний день для здійснення давньої мрії. Втім, навіть якщо згадати натяків ви не можете і можливості здійснювати мрії у вас немає — нічого страшного. Головне, щоб подарунок був від щирого серця, звичайно ж, він порадує вашу дівчину.

Отже, що ж подарувати дівчині на 8 березня? Варіантів маса.

Квіти та цукерки — перше, що приходить багатьом на розум. Звичайно ж, дівчині буде приємно отримати їх, але це занадто стандартний набір, до того ж отримувати такий презент приємніше без приводу.

Якщо ви хочете подарувати на 8 березня рослина в горщику, то, перш за все, дізнайтеся, чи є у дівчини бажання і можливість доглядати за таким подарунком. Теж саме стосується і домашніх вихованців. До речі, якщо ви все-таки вирішите зробити сюрприз і подарувати «живий подарунок» або рослина, з’ясуйте, чи немає у Вашої дівчини алергії, наприклад, на пилок, шерсть або корм для рибок.

Духи — класичний варіант. Що може бути краще, ніж отримати флакончик улюблених парфумів? Хороший подарунок, однак, вважається не етичним дарувати парфуми, якщо не знаєте який саме воліє дівчина.

Щось з прикрас? Вдалий варіант, проте, тут теж важливо не помилитися зі смаком.

Ось, будь ласка, найпоширеніші види подарунків. А якщо ви все-таки боїтеся помилитися, вихід теж є. Можете подарувати своїй дівчині подарунковий сертифікат. Це може бути, наприклад, сертифікат магазину косметики, ювелірного салону або бутіка спідньої білизни. Хорошим подарунком може стати і абонемент у фітнес — клуб, спа-салон або в салон краси. Будь-яка дівчина оцінить такий подарунок.

Ось що важливо пам’ятати:

Якщо з дівчиною ви живете разом — не варто їй дарувати якісь побутові (звичайно ж, і кухонні) приналежності, якими потім будуть користуватися всі. Більшість дівчині просто не оцінить такого подарунка. Навіть якщо вона обожнює готувати — не варто дарувати їй сковорідку. В іншому випадку, ви ризикуєте отримати по голові саме цієї самої сковородою. Подарунок має бути особистісним, саме для Вашої дівчини — це набагато приємніше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.