Що подарувати колишньому?

Ви з ним з тих, хто розлучившись, не перестає спілкуватися, а, можливо, навіть починає дружити. Ви ходите один до одного на свята, здзвонюєтеся іноді, діліться новинами. Як же в такому разі не привітати з Днем Народження свого колишнього і не подарувати йому подарунок?!

«Просто друзі» або «що можна подарувати колишньому хлопцю»

Ви з ним залишилися в добрих стосунках, і у кожного своє життя. Свої інтереси, свої погляди. Але як би там не було, подарунок потрібно вибрати не аби який, щоб в грязь особою не вдарити. Отже, колишній хлопець або чоловік — людина не чужа. Що ми про нього знаємо?

 • Він до цих пір палить, а попільничок як завжди в будинку багато не буває. Зайдіть в сувенірний і прикупите стильну красиву попільничку, яка підходить під його інтер’єр. Тут проблем не повинно бути, адже ви знаєте, як виглядає його квартира. Крім того, подумайте про портсигарі, крутий запальничці.
 • Колишній чоловік до цих пір один і насолоджується своєю свободою. Що ж, немає межі фантазії! Даруйте йому модні шмотки: светри, футболки, ремені та інші аксесуари. Кому як не вам краще знати його комплекцію.
 • Також якщо молодої людини поки ніхто не ревнує, згадайте його смак в парфумерії, адже можна подарувати колишньому хлопцю улюблений чоловічий аромат, яким він зможе спокушати прекрасна стать.
 • У колишнього вже є нова подруга. Тут потрібно бути акуратніше, не потрапити в незручне становище і не зачепити почуття супутниці вашого колишнього чоловіка. Тобто подарунок ніяк не повинен нагадувати про ваші стосунки з колишнім хлопцем. Даруйте небудь нейтральне наприклад, різноманітні приладдя для комп’ютера, для його машини, книги в кінці кінців. А ще краще зробити їм практичний «сімейний подарунок»: набір фужерів, набір для фондю, для суші. Може з’явитися свою оригінальність і подарувати колишньому хлопцю і його нової подруги рослина, за яким вони повинні будуть разом доглядати, берегти його, немов свою любов.
 • «Хочу його повернути» або «що подарувати колишньому хлопцю, щоб нагадати про себе»

  Буває й таке, що переосмисливши всі свої помилки, розумієш, що хочеться повернутися до коханої людини. Але як це зробити? Завдання не з легких. Минуло чимало часу. Немає нічого простіше, ніж нагадати про себе подарунком колишньому, тонко натякнувши про свої почуття.

 • Подарувати колишньому чоловікові можна сертифікат на відвідування ресторану. Він повинен бути обов’язково на двох. Краще сказати йому про те, що він саме для вас обох.
 • Ви були веселою парою, яка віддає перевагу активному відпочинку? Зберіть компанію ваших друзів і вирушайте грати в пейнтбол або на картинг! А ще краще подумайте про рафтинг!
 • Згадайте все, що було дорого вам, що цінували ви обидва. Зробіть подарунок, який буде все це символізувати, нагадувати лише про найкращих моментах вашої любові.
 • Самий щирий подарунок, як відомо, зроблений своїми руками з усією душею. Зберіть ваші фотографії та відео ролики: зробіть презентацію на комп’ютері. Напевно, вона розтопить його серце і змусить задуматися про те, як вам було добре разом.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.