Що подарувати колезі?

Багато компаній і фірми, для того, щоб побудувати позитивні і дружні відносини з колегами часто проводять спільні свята і ювілеї. День народження колеги або ювілей співробітниці фірми — це можливість згуртувати колектив, дати співробітнику відчути його індивідуальність і значимість.

Як вибрати подарунок колезі?

Так, що подарувати колезі? Адже досить складно підібрати відповідний презент знайомому або колезі по роботі, особливо якщо Ви не знаєте його смак. Що можна подарувати колегам чоловікам? Існує безліч самих різних подарунків, які стануть символом удачі, піднімуть настрій і просто дозволять йому зайвий раз посміхнутися. Дуже багато співробітників компаній, недовго думаючи, просто набирають в рядку пошукового запиту: «Що подарувати колезі по роботі?». Цього можна й не робити. Одними з найпоширеніших подарунків для чоловіків є: гаманець, підставки для ручок, дипломат, настільний годинник, щоденник. Крім цього, співробітникам можна порекомендувати придбати такі подарунки, як краватка або запонки для манжет. Дуже красиво буде виглядати стильна гуртка з логотипом компанії або цікавою написом. IT спеціаліст буде дуже радий новій вебкамере, незвичайного гаджету або гуртку для кави з підігрівом. Головне — щоб це були технічні «примочки».

Начальник компанії отримає велике задоволення від солідного щоденника зі шкіри, шкіряного органайзера. Якщо директор стильний чоловік, то він не відмовиться від подарунковій сорочки, шкатулки для документів. Один з найбільш презентабельних подарунків — це набір елітного коньяку.

Найкращі подарунки колегам чоловікам

Що подарувати чоловікові колезі від жіночого колективу фірми чи компанії? Це може бути дорога ручка або запальничка, якщо чоловік курить. Також палить чоловікові можна піднести і дорогу сувенірну трубку. Крім цього, відмінним подарунком стане шкіряний щоденник або красива візитниця, пояс. Не варто дарувати відверто дорогі подарунки. Наприклад, чоловік буде відчувати себе незручно, якщо Ви піднесете йому дорогий годинник або перстень. Адже за правилами хорошого тону він теж повинен буде піднести Вам відповідь дорогий подарунок.

Найкращі подарунки колегам жінкам

Найбільш скрупульозно слід поставитися до подарунків для жінок та дівчат. Для молодих жінок і симпатичних дівчат категорично не слід дарувати інтимні подарунки. Зрозуміло, вибір подарунка багато в чому визначає те, наскільки близькі Ваші стосунки з цією людиною. Тому, найбільш підійдуть «нейтральні» подарунки. Вони зможуть відмінно допомогти в тому випадку, коли Ви не знаєте переваг одержувача. В цьому випадку, «нейтральний» подарунок — це чудовий презент, який не залишить байдужою жодну жінку або дівчину.

Отже, що подарувати жінці колезі середніх років або у віці. Це можуть бути витончені вироби з кераміки, фарфору, різні письмові приладдя, оригінальні рамки для фотографій або настільний годинник. Зрозуміло, не варто забувати і про красивий букет квітів.

Що подарувати дівчині колезі? Молодій дівчині можна подарувати духи, косметичний набір, красиву вазу, прикраса або чохол для мобільного телефону, дорогі цукерки. Особливу увагу слід звернути на вибір біжутерії або аксесуарів. Гарний браслет, витончене недороге кольє будуть захоплено зустрінуте молодою дівчиною! Зрозуміло, для цього, Вам потрібно знати і її смаки та уподобання …

І останнє, якщо Ви бажаєте привітати всіх Ваших колег на Новий Рік, 23 лютого чи 8 березня, то краще підібрати однакові подарунки, щоб ніхто не відчував себе ущемленим або зачепленим!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.