Що подарувати дівчині в 15 років?

Дівчина в 15 років … Це вік, з якого починається період бур і пристрастей. Старший шкільний вік характеризується суспільною активністю, формуванням професійних інтересів, появою уподобань і індивідуальних контактів, а також стверджується прагнення до самостійності. Виходячи з цих психологічних особливостей, підберемо подарунок, який точно припаде до смаку дівчині в 15 років.

Корисні подарунки

Що подарувати дівчині в 15 років, щоб ця річ була корисною?

 • У старшому шкільному віці дівчатам дуже важливо подобатися протилежній статі, а це значить, що вони активно починають стежити за своєю зовнішністю. Добре буде, якщо ви подаруєте щось з одягу, аксесуарів, біжутерії. Обов’язково дізнайтеся розмір одягу іменинниці, а також зверніть увагу на її смаки щодо колірної гамми і індивідуального стилю.
 • Якщо ви близько знайомі з винуватицею торжества, знаєте про її захоплення, тоді подаруйте подарунок, пов’язаний з професійними інтересами. Творчою вдачею піднесіть інструмент для розвитку свого таланту: акрилові фарби, гітару, фотоапарат, абонемент на навчання танцям, наприклад. Дівчині, в 15 років рассуждающей логічно, розважливо і точно, можна подарувати гарний щоденник, стильний калькулятор, нетбук.
 • Подарунки для душі

  Яка дівчина в 15 років відмовиться від набору косметики або прекрасного аромату парфумів?! Саме в цьому віці не знайти особу, байдужу до таких жіночих штучок! Хороша туш для вій, ніжний блиск для губ або ледве вловимий квітковий парфум — відмінний подарунок для юної красуні.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.