Що подарувати дівчині на 30 років?

30 років — це той період, коли людина багато чого в житті переоцінює і замислюється про те, чого він встиг досягти. Це саме той вік, в якому людину можна вважати склалася особистістю зі своїм індивідуальним способом життя і світоглядом. Саме тому вибирати подарунок дівчині на її тридцятиріччя дуже непросто.

Що подарувати дівчині на 30 років

На що варто звернути увагу в першу чергу? Вибираючи подарунок для дівчини, орієнтуйтеся не на той, який дорожче і гарніше, а той, який зможе підкреслити молодість і чарівність жінки. Після 30 років практично кожна жінка починає дуже болісно ставитися до питання віку, тому не варто зайвий раз їй про це нагадувати, підносячи в подарунок дорогий крем від зморшок або набір засобів по ліфтинг-догляду за шкірою. Краще подаруйте їй сертифікат на придбання продукції у фірмовому магазині декоративної косметики. Також існує система подарункових карт в спа-салони, салони краси і фітнес центри. Для жінки немає приємніше заняття, ніж догляд за своєю зовнішністю.

Багато хто з дівчат у свої 30 років перебувають у шлюбі і є матерями. Природно такі жінки віддають велику кількість часу прибирання по будинку, щоб зберегти затишок і тепло домашнього вогнища. Сімейна жінка буде рада отримати в подарунок різну начиння для кухні, але не варто стрімголов бігти в магазин за каструлями і сковорідками — це не подарунок для молодої дівчини. Краще подаруйте гарний чайний сервіс на кілька персон або керамічний набір для суші.

Жінці, яка в свої 30 років вже багато чого добилася в кар’єрному зростанні, подаруйте річ здатну підкреслити її ділову натуру. Наприклад, дорогий щоденник, органайзер або набір письмового приладдя. Такий подарунок завжди буде корисний дівчині на роботі.

Як ви встигли помітити, вибирати подарунок потрібно, виходячи з характеру, роду занять і положення дівчини в суспільстві. Пам’ятайте про те, що ваш подарунок повинен змусити дівчину повірити в те, що 30 років — це всього лише проміжний етап у житті молодої жінки, і попереду її чекають нові відкриття, події та враження.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.