Що подарувати дівчині на 20 років?

Дівчина запросила вас на своє двадцятиріччя, а ви навіть поняття не маєте що їй подарувати? Давайте спробуємо розібратися! Природно для ляльок та іграшок 20 річна дівчина вже доросла, а дарувати їй книги або косметику буде занадто банально. Подарунок на 20 років повинен відрізнятися оригінальністю і запам’ятатися надовго.

Що подарувати дівчині на 20 років

Всім відомо, що кожна молода дівчина в першу чергу хоче виглядати красиво і притягувати захоплені погляди перехожих. Тому подарунковий сертифікат в магазин косметики або салон краси буде дуже доречний. Якщо ви добре заробляєте, то подаруйте золоті сережки або ланцюжок з незвичайним кулоном. Така річ залишиться в дівчини надовго і буде нагадуванням про вашу щедрості й уваги.

Останнім часом дівчата прагнуть більше виділитися своєю індивідуальністю серед ровесниць. Замовте для іменинниці майку або сумку з оригінальним принтом. В якості принта можна використовувати роботу відомого сучасного художника або дизайнера.

Якщо ви хочете зробити подарунок своїми руками, відмінною ідеєю буде мило ручної роботи. Зробити його зовсім нескладно. Милу можна буде додати будь-яку форму, запах і колір. Якщо все красиво упакувати, однозначно подарунок викличе захоплення.

Не секрет, що всі дівчата люблять квіти. Але мова йде не про тих кольорах, що постоявши у вазі, через деякий час зів’януть і будуть викинуті. Подаруйте дівчині на день народження екзотична рослина. Тільки будьте уважніше, вибирайте рослину не потребує особливого догляду і не вибаглива до навколишніх умов. В іншому випадку такий подарунок може стати важкою турботою в майбутньому. Якщо ідея з рослиною вам сподобалася, подбайте про те, щоб воно було не в звичайному магазинному пластмасовому горщику, а в красивому глиняному. Так подарунок буде виглядати естетично.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.