Що подарувати дівчині на 18 років?

Повноліття — це одне з найголовніших подій в житті кожної дівчини. Адже дівчина стає дорослою і перестає бути підлітком. В недалекому майбутньому у цієї дівчини з’являться нові обов’язки і на неї впаде тягар відповідальності. У такий особливий день подарунок повинен бути незвичайним, тому слід уникнути банальностей у вигляді косметики, плюшевих іграшок та солодощів. Щоб здивувати іменинницю, вам доведеться не скупитися на фантазію.

Що подарувати дівчині на 18 років

Ідеальним подарунком для дівчини на 18 років може стати кулон або підвіска з ім’ям дівчини, вигравіруваним на замовлення. Не менше радості принесе подарунок у вигляді наручного годинника, особливо якщо вони будуть відповідати останнім модним тенденціям.

Будь молода дівчина приділяє своїй зовнішності особливу увагу. Подаруйте іменинниці сертифікат на відвідування салону краси, тренажерного залу, спа-центру або курсу масажу. Подарунок однозначно буде оцінений по достоїнству.

Останнім часом серед дівчат величезну популярність мають фотосесії у професійних фотографів. Якщо серед ваших знайомих є людина, яка зможе влаштувати фотосесію іменинниці за певну плату, обов’язково скористайтеся цією можливістю. Знімки залишаться на довгу пам’ять і будуть нагадувати дівчині про день її повноліття.

На 18 років прийнято виконувати мрії. Якщо дівчина для вас дуже близька людина, подаруєте їй те, про що вона давно мріяла. Такий річчю може виявитися популярний музичний інструмент, плівковий фотоапарат або набір фарб і пензлів. Також для іменинниці мріє нарешті навчитися малювати або грати на певному інструменті, можна подарувати абонемент на відвідування занять у студію малювання чи музичну школу. Але перш переконайтеся в тому, чи дійсно людина налаштована відвідувати такі заняття.

Подарунок, зроблений своїми руками — найцінніший. Домовтеся з друзями дівчата зібрати старі знімки і зробіть дружній колаж. Такий подарунок викличе у іменинниці масу позитивних емоцій.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.