Що подарувати дитині на 3 роки?

У трьох літньому віці ваша дитина вже цілком запам’ятовує те, що відбувається. Тепер батькам нікуди не дітися без святкового столу, красивих і смачних страв, надувних кульок та іншого, що зажадає іменинник. Все це безумовно треба для того, щоб ваш малюк був упевнений, що це свято саме його, і він тут головний, а не прийшли до нього на день народження дядька й тітки.

Одна з основних турбот батьків і гостей, це подарунок. Що подарувати дитині 3 років? Здається, що вибрати подарунок не так і складно, але з іншого боку це не так, тому що саме в цьому віці у малюків виникає інтерес до сюжетних ігор і іграшок. У грі дитина розвиває навик спілкування, потихеньку вчиться розуміти почуття і стан оточуючих його людей. Звертаючи увагу на ці особливості, можна виділити ряд предметів, які стануть прекрасним подарунком для вашого малюка.

 • Дитячий набір для хлопчиків і дівчаток (кухня, спальня, Автотреки, спорядження війна і т.д.)
 • Дитина в такому віці сам створює сюжет гри. Яскраві набори стануть радістю для вашого малюка. У три роки, дитина вже з легкістю грає в магазин, лікарню і т.д. Звертаємо вашу увагу, що не обов’язково дотримуватися думок, що дівчинці жіноче, а хлопчикові чоловіче. Дуже часто малюки не ділять такі іграшки і веселяться як посуді так і супергероям.
 • Фарби, олівці, фломастери
 • Пластилін, вітражні фарби, різного виду набори для творчості. Прекрасний подарунок — дитячий мольберт. Такий подарунок точно сподобається дитині, і він покаже вам свою майстерність.
 • Конструктор, мозаїка, пазли
 • Дуже хороший варіант для подарунка. Але батькам необхідно пам’ятати, що самостійно зібрати конструктор або пазл, малюк не зможе. Дитина обов’язково попросить допомоги у батьків, а це вже подвійно приємно.

 • Інтерактивні іграшки-такі іграшки можуть плакати, сміятися, просити їсти і т.д. Більш того, багато такі іграшки носять навчальний характер.
 • Великі ілюстровані барвисті книги — книга здатна доставити малюкові задоволення, особливо коли йде гортання сторінок. Деякі дітки можуть вимагати у дорослих показати ті чи інші літери і попросити назвати їх.
 • Костюм, ошатне плаття, туфлі, до трирічного віку деякі дівчатка і навіть деякі хлопчики, починають вбиратися в батьківський гардероб і крутитися перед дзеркалом. Одяг чи взуття, це практичний і оригінальний подарунок для вашої дитини. Малюк відразу ж приміряє нову річ і покаже її всім гостям.
 • Діафільми, що розвиває комп’ютер, диски з мультфільмами
 • Нинішні трьохлітки без особливих зусиль освоюють різні електронні іграшки. Також у них є улюблені мультфільми, які вони можуть дивитися по кілька разів поспіль. Тому ідеальним подарунком може стати комп’ютер або диск з мультфільмами. Але батькам варто пам’ятати, що сидіння перед комп’ютером або телевізором, годинами — не найкраще заняття для малюка.

  Ми сподіваємося, що після нашої статті ви з легкістю виберете подарунок для вашого малюка, адже тепер ви знаєте, що подарувати дитині на 3 роки, але пам’ятайте, що найкращий подарунок для нього, це ваша любов і увагу.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.