Що подарувати директору?

Скоро День народження улюбленого боса, а Ви з колегами ще навіть не вирішили, що подарувати директору. Дуже добре, якщо Ви знаєте директора давно і вже в курсі всіх його переваг. А якщо директор не так давно у вашому колективі і ви зовсім не знаєте, який подарунок йому піднести, то радимо прочитати цю статтю.

При виборі подарунка своєму директору необхідно знати критерії, яким повинен відповідати подарунок:

 • подарунок повинен доставити директору виключно позитивні емоції;
 • оригінальність;
 • креативність.
 • Що подарувати директору жінці

  Жінці, навіть якщо вона є керівником, завжди приємно отримувати знаки уваги від співробітників.

  Як і будь-який представниці прекрасної статі, директору жінці можна подарувати красиві вишукані речі і, звичайно ж, квіти. Хорошим подарунком можуть бути оригінальні предмети для декору офісу або квартири, наприклад, годинник, статуетки, вази, шкатулки. Ви ніколи не помилитеся з подарунком, якщо піднесете картину. Живопис не втрачає своєї актуальності. Якщо ви не знаєте, що подарувати директору жінці, то подарункова книга — це теж непоганий варіант. Ну а якщо ваша директор велика любителька кави, то чому б вам не подарувати їй кавоварку? Не варто купувати інтимні подарунки та парфум, так як можете не вгадати її смак.

  Що подарувати директору чоловікові

  Вибір подарунка для директора — справа дуже серйозна і відповідальна. Радимо звернути увагу на інтереси і звички вашого директора. Якщо ви ще не вирішили, що подарувати директору чоловікові, то колекційне зброя (кортики, дамаської зброю, кинджали, ножі) будуть чудовим подарунком. Можливо, ваш директор завзятий рибалка або мисливець — тоді спінінг, намети, уніформа для полювання або мангал припадуть до речі.

  Що можна подарувати директору, щоб справити хороше враження і доставити йому багато позитивних емоцій? Відповідь проста: подаруйте йому ексклюзивну річ, при цьому вона може бути шалено дорогий, а може бути і за прийнятною ціною, наприклад, кубок або медаль з написом «Кращому директору». Не варто дарувати директору чоловікові парфум, косметичні засоби, квіти.

  Що можна подарувати генеральному директору

  Зараз дуже великий вибір подарунків для кабінету. Картина або гобелен — чудовий подарунок для генерального директора. Можна подарувати і годинник. Дорогий канцелярський предмет, наприклад, фірмова ручка, теж порадує генерального директора.

  Що можна подарувати директору школи

  Директору школи можна подарувати настільний органайзер з щоденником. Цей подарунок точно не буде марним! Або подаруйте набір енциклопедій. Дошка для розміщення оголошень — незвичайний і потрібний подарунок. А ще що можна подарувати директору школи? Звичайно ж сувеніри. Дорогі наручні годинники — відмінний варіант подарунка. Екзотична рослина (карликовий лимон, карликова кавове дерево, мандарин або апельсин) — чудовий економічний подарунок.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Свята. Додайте в закладки постійне посилання.