Що почитати з Фентезі?

Література зараз поширена в достатку і можна знайти практичну будь-яку книгу, яку ви захочете, але ось розібратися в цьому достатку часом буває дуже нелегко. У класичній літературі нас орієнтує шкільна програма, яка нав’язує свій вибір творів, а ось, що почитати з фентезі, людина вибирає сам, орієнтуючись на свій смак та інтереси.

 • Що почитати з фентезі — добра література. Однією з найбільш казкових книг, яка одночасно нагадує дитячу казку і розповідає про дорослих речах і уроках, є маленька книга Ніла Геймана «Зоряний пил». Ви можете сказати, що ви вже бачили фільм і не хочете ще раз читати те ж саме, але справа в тому, що фільм по зоряного пилу, був знятий для дітей, а книга написана зовсім не для них. У книзі розповідається про хлопця, який дав необачне обіцянку подарувати коханій впала зірку, описані пошуки і труднощі на його шляху. У цієї книги є особливий настрій, вона зачаровує і разом з нею ви занурюєтеся в її казковий світ, незмінно проводячи паралелі зі світом реальним. Вам варто прочитати «Зоряну пил» якщо у вас є вільний вечір і ви любите казки.
 • Що почитати з фентезі — дотепне і вічне. Якщо вам подобається тонкий англійський гумор і чудові метафори і порівняння, вам варто познайомитися з сером Террі Пратчетт. Його серія книг «Плоский світ» налічує кілька десятків книг, кожна з яких описує одну з декількох сюжетних ліній, об’єднаних одним казковим світом. Він багатий на цитати і красиві мовні звороти, і здатний зачіпати навіть глибокі філософські проблеми, при цьому залишаючи на душі легкість і легку посмішку, не даремно його любить сама королева Англії. Читати якщо ви хочете посміятися і вам подобається мати відразу багато книг про запас.
 • Що почитати з фентезі — класична література. Визнана усіма і перевірена роками фентезі трилогія «Володар кілець» Толкієна вважається чи не еталоном фентезі. Що ви знайдете в книгах «Володар кілець» — продуманий чудовий світ, наповнений незвичайними істотами, вигаданими самим письменником. У світу Толкієна своя географія, свої флора і фауна, він продуманий до найменших деталей і письменник навіть створив нову мову, якою говорять ельфи. Події в трилогії дуже насичені, і ви побачите, як змінюються герої з плином часу і проникніться до них практично родинними почуттями, простеживши їх шлях від початку до кінця і співпереживаючи їм. Вам варто читати, якщо ви любите докладні, детальні і добре продумані світи і вам хочеться прочитати щось класичне і вагоме.
 • Що почитати з фентезі — актуальне. Зараз особливо популярна серія «Пісня льоду і полум’я» Джорджа Мартіна. І не тільки тому, що зараз вийшов чудовий серіал за її мотивами, а й тому що ці книги захоплюють. В них описана епоха середньовіччя, але в звичному нам світі старої Європи, у своєму власному, створеному Мартіном. Тут своя географія, свої закони і навіть клімат змінюється з волі творця не фіксованими циклами по 10-20 років. Різні клани б’ються за владу над королівствами, інтриги та відкрита ворожнеча, магія і таємниці і несподівані повороти сюжету. Тут є лицарі, клани кочівників, королівські династії і нащадки драконів, а також таємничі Інші, які володіють чорною магією і вселяють страх у всіх інших. Ці книги тримають вас у напрузі практично безперервно, а повороти і долі героїв здивують навіть самого досвідченого читача.
 • Що почитати з фентезі — російське. Однією з кращих фентезі-серій написаних у Росії є серія «Лабіринти Ехо» Макса Фрая. Разом з героєм ви переміщується в новий світ і стежте за його службою в Таємний розшук. Ці книги є одночасно таємничими, детективними і магічними. Ви зможете спостерігати за стосунками героя з іншими людьми, переживати за нього, коли він потрапляє в неприємності. Книги приправлені неабиякою часткою гумору і хорошим російською мовою.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.