Що почитати з фантастики?

Книги, написані в жанрі фантастика тримають нас в сюжеті протягом усього його продовження. Звичайно, не можна сказати, що фантастика до душі будь-якій людині. Хтось любить романи, а хтось прозу, хтось комедії, ну а хтось трилери. Скільки людей, стільки й смаків. Сьогодні поговоримо все ж про фантастику. Отже:

Що почитати з фантастики?

«Академія» Айзек Азімов

Цикл книг описує історію розквіту і занепаду великої галактичної імперії, яка заснована на філософії «психоісторії». Мова також піде про великого Плані Гері Селдон, який передбачив, що імперія зазнає занепаду через кілька століть. Це неминучий, інертний процес, в якому бере участь кожна людина. Але окреме участь кожного практично невідчутно, проте в сумі, все люди впливають на руйнування імперії. Гері Селдон став засновником Академії. За Плану, Академія повинна була стати центром відродження всієї імперії. Період занепаду знижувався до одного тисячоліття з тридцяти завдяки роботі Академії. Проте, План був зруйнований, чого не міг передбачити навіть Селдоном.

«Космічна Одіссея» Артур Кларк

Тему космічної одіссеї особливо люблять читачі фантастики. Ця тенденція спостерігається вже давно. Подорожі на інші планети і створення колоній на них, дослідження зірок і чорних дір — все це залишає незгладимий слід у серці справжнього романтика, який марить про космічних просторах. Роман заснований на сюжеті фільму, одним із творців якого був Кларк. Режисер фільму — Стенлі Кубрик. «Космічна Одіссея 2001 року» (1968) — так називається картина, за якою написаний роман Артура Кларка.

«Хічі» Фредерік Пол

Книга оповідає про те, що землянам нарешті таки вдалося покинути навколоземну орбіту і просунутися глибше в космос. У Венери вони знайшли один з найбільш значущих артефактів у всій історії людства. Це були кораблі, які залишили на закинутій станції «чужі». Тепер люди почали вчитися літати, адже поклик зірок і можливості кораблів дозволяли їм долати величезні відстані. Проблема була лише в тому, щоб повернутися назад.

«Світ річки» Філіп Фармер

Невідомі інопланетні боги, яких звали Етики, воскресили всіх померлих колись людей у Світі Річки. Це варто почитати, якщо ви — любитель фантастики. Серед померлих є й такі, які пристрасно бажають пізнати невідому утопію цього світу. Вони вирішуються на подорож до витоків Річки, в ході якого пізнають себе зсередини і намагаються знайти Вищу істину. Вони розуміють, що Річка — це не Рай, Річка — це Чистилище.

Прочитайте ці книги, вони повинні вам сподобатися.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.