Що почитати із сучасної прози?

«Непрочитані книги вміють мститися.» (Рей Бредбері)

Читання книг — справа суто особиста. У всіх різний смак. Хтось любить фантастику, хтось документалістику. Деякі читають тільки підручники, а деякі тільки те, що трапляється на очі в змісті рекламних щитів і дощок оголошень. Хтось любить надруковані книги, хтось черпає публікації з інтернету. Як би там не було читати потрібно. І подвійно важливо читати художню літературу, адже це еталон нашої мови. Хочете красиво і правильно розмовляти — читайте, панове.

Дотримуючись мети статті «пробіжимося» по найяскравішим авторам сучасної прози та їх творів.

Що почитати із сучасної прози:

Річард Бах «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон»

Бах розповідає про чайці, яка вчитися життя і мистецтву польоту. Автор зачіпає і піднімає такі теми людського життя, як самовдосконалення і самопожертву. Книга розповідає про те, що потрібно розширити рамки своєї рутини і полинути до своєї мрії. Річард Бах говорить у своїй книги про важливість моменту, який відбувається тут і зараз. Твір дає багатий грунт для роздумів про своє життя.

Януш Вишневський «Самотність в мережі»

Книга оповідає про спілкування в мережі Інтернет. Герої книги зустрічаються в інтернет-чатах, де обмінюються своїми еротичними фанатазіямі. Вони розповідають про своє життя, і ці розповіді часом навіть перевершують межі розумного сенсу. Зрештою герої зустрічаються в Парижі, де їх любов піддається справжнім реальним випробуванням. Твір надає потужний емоційний вплив. Особливої уваги заслуговує сюжет книги. Постійні перепитії героїв тримають читача в напрузі до кінця роману.

Пауло Коельо «Алхімік»

Книга Пауло Коельо «Алхімік» була визнана однією з найулюбленіших книг в 117 країнах світу. Багато знаменитостей говорять про цю книгу, як про світовий бестселері. Книга читається приємно, легко і на одному диханні, і її радять для прочитання людям самих Рахни віків. З твору можна почерпнути велику кількість мудрих висловлювань про наше життя. Книга надихає людей у всьому світі.

Пауло Коельо «Одинадцять хвилин»

Книга оповідає про Марію, яка розчарувалася в своїх уявленнях про любов і секс. Придумані нею образи про двох закоханих, що злилися душею і тілом, виявляються лише нездійсненої утопією. У книзі автор торкається теми самотності, пошуку гармонії, тему болю та інші актуальні питання нашого життя. Коельо змушує читача замислитися і поміркувати про власне життя і про те, які причини його нещасть або, навпаки, успіху. Багато читачів знаходять відображення своїх вчинків у роботах Коельо. Особливо це характерно роману «Одинадцять хвилин». Також, роман піднімають найважливішу екзистенційну проблему будь-якого живого людини — проблему вибору.

Марк Леві «Де ти?»

Книга задає нам такі питання: що потрібно для здобуття щастя і чи здатна взаємна любов утримати людину від пошуків сенсу життя? Жанр книги відносять до психологічної драми. Леві постулює, що багато в чому наше життя підпорядковується дитячим страхам і мріям. Автор звертається до тем любові і самотності і робить це своїм абсолютно особливим чином. Книги Марка Леві просякнуті красивою смутком.

Патрік Зюскінд «Парфумер. Історія одного вбивці»

Роман був екранізували, після чого придбав особливу популярність. Не дивлячись на те, що роман був виданий у Швейцарії в 1985 році, книга Зюскінда досі займає почесне місце серед світових бестселерів. Книга абсолютно немислимим чином і зараз притягує і інтригує читачів і критиків. Роман оповідає про життя Жана Батиста Гренуя. Він парфумер, який намагається досягти висот ідеального аромату ціною людських життів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.