Що почитати для саморозвитку?

Якщо запитати людину, що почитати для саморозвитку, ми отримаємо безліч різних відповідей. Адже кожен по-своєму підходить до цього питання. Ось деякі приклади книг та періодичних видань, де можна черпати думки для особистісного зростання.

Здоров’я

Якщо ви вирішили трохи схуднути до літа. Або ж вас просто не влаштовує ваша фігура. Можете почитати книгу В. Миколаєва «Вибір їжі — вибір долі». Автор цікаво міркує про раціоні харчування сучасної людини, розповідає про досвід дієт. Худнемо по-розумному!

Цілий цикл книг А. Карра присвячений викорінення шкідливих звичок. «Легкий спосіб кинути курити», «Легкий спосіб скинути вагу» — це ще не все книги автора. Письменник представляє читачеві опрацьований алгоритм щодо позбавлення організму від згубних речей. Це книги саме для тих, хто хоче швидко і без напруги змінити деякі негативні моменти в своєму житті.

Психологія

Психологи дуже люблять займатися розвитком особистості. Не кожен з нас готовий лягти на кушетку або пройти виснажливий психологічний тестік. Працювати над собою можна і самому. У даному розділі представлена величезна кількість книг. Ось кілька з них:

Т. Вуджек «Тренування для розуму». Книга сподобається тим, хто хоче навчитися продуктивно і швидко думати. Автор порівнює мозок з м’язом, яку потрібно тренувати. У книзі наведені комплекси та цикли вправ, від найпростіших, до геніальних. «Накачати мозок — це просто!», Говорить автор.

А. Піз «Мова рухів тіла». Давно вже доведено, що міміка, поза і жести людини говорять більше ніж слова. Аллан Піз у своїй книзі вчить читача, як читати мову жестів і поз. Хочете стати проникливим і бачити співрозмовника наскрізь — це книга для вас.

Якщо ви не встигаєте зробити і половини запланованого. Вічно спізнюєтеся на роботу і зустрічі. Навчитися управляти своїм часом — ось, що вам потрібно. Трейсі Брайан «Залиште гидливість, з’їжте жабу!» — Книга від провідного фахівця з управління часом. У ній наводяться поради та методики з ефективної організації часу, розстановці пріоритетів, поліпшенню якості роботи. Книга є світовим бестселером по даній темі.

І остання книга в даній категорії — В. Леві «Ліки від ліні». Якщо ви ще не знайомі з цим автором, то це відмінний привід це зробити. Одна з найцікавіших його книг. Автор знайомить читача з тим, які види ліні бувають, як боротися з кожним з них. Ця книга буде відмінним приводом подолати себе.

Художня література

Книги П. Коельо. Цілий ряд невеликих книг буде цікавий для тих, хто хоче заглибитися у філософію життя. Автор історіями-притчами вчить тому, що добре, а що погано. В чому сенс життя. Для тих, хто тільки відкриває світ Коельо, є сенс почати з книги «Алхімік». На прикладі складної історії життя людини автор змушує задуматися і над тим, навіщо ми живемо. До речі, ця книга є однією з улюблених в усьому світі.

Р. Бах «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон». Автор розповідає про чайці, яка навчається мистецтву польоту. Навчається життя. Дуже просто переносити аналогією на реальне життя. Книга буде цікава тим, хто шукає відповідь на питання «Для чого жити?». Бах говорить про значущість кожного моменту в житті. Для тих, хто хоче поміркувати, дуже раджу.

Періодичні видання

Для любителів глянцевих, що пахнуть фарбою журналів теж знайдеться, що почитати для саморозвитку. Чоловіки знайдуть багато цікавого для себе в Men `s Health. У кожному номері є безліч статей про те, як поліпшити здоров’я, навчитися спілкуватися з жінками.

А от жінкам цікаво буде почитати Cosmopolitan. У цьому журналі можна знайти цікаві статті про красу, сімейного життя, кар’єру. Все викладено доступною мовою, безліч ілюстрацій.

Отже, мій дорогий читачу. Існує багато всього цікавого, що можна почитати для саморозвитку. Але не варто забувати, що головне — бажання.

Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.