Що почитати для душі?

Читання — це важливо. Читати потрібно багато і хороші твори. Але що робити, якщо не знаєш що вибрати? Адже кількість дійсно хороших книг обчислюється тисячами. У цій статті ми запропонуємо вам ті книги, які можна почитати для розвитку своєї особистості. Отже:

Що почитати для душі?

Януш Вишневський «Самотність в мережі»

Ця книга — бестселер Європи. Ця книга про історію двох героїв, які зустрічаються в мережі інтернет. Вони обмінюються еротичними фантазіями, які перевершують усі мислимі і немислимі вигадки. В реальному житті, герої зустрінуться в Парижі, де їм належить не одне тяжке випробування. Ну а головне випробування, яке перевірить почуття героїв, — це їхня зустріч.

Твори Айріс Мердок

Письменниця Айріс Мердок родом з Ірландії. Вона багатьма визнається одним з кращих романістів 20 століття. Її вважають визнаним класиком сучасної літератури. Вона писала в різних жанрах, які були по достоїнству оцінені як її сучасниками, так і нинішніми читачами і критиками. Разом з Айріс Мердок ви торкнетеся такої проблеми, як співвідношення розуму і почуттів. Це основна проблематика найбільш відомих її робіт.

Твори Людмили Улицької

Це російська письменниця. Її твори для тих, хто шукає що почитати для душі. Її твори, як висловлюються критики, «проза нюансів». Вона описує деталі повсякденного життя і побуту з особливою ретельністю, а світовідчуття її героїв виявляється дуже близько звичайним людям.

Твори Джейн Остін

Це англійська письменниця, сатирик. Її роботи визнані шедеврами у всьому світі. Їм характерна щирість і простота сюжету, які пронизані глибоким психологічним аналізом почуттів своїх героїв. Також її твори не позбавлені тонкого іронічного гумору.

Кір Буличов «Корона професора Козарина»

Кожен день головного героя книги схожий на попередній. Таке відчуття, що життя проходить мимо. Здається, все навколо зневажають тебе, і раптом трапляється диво. Мабуть життя — не така вже й погана штука.

Джеймс Редфілд «Селестінскіе пророцтва»

Роман був написаний в 1993 році і його радять до прочитання для душі. Автор піддає розгляду різні психологічні та духовні ідеї. Ці ідею глибоко сягають корінням в численні східні традиції і містицизм Нью Ейдж. Головні герой роману вирушає в Перу. Він прагне осягнути дев’ять стародавніх одкровень, які зробили індіанці Майа. Ця книга про духовне пробудження людини, яка переживає перехідний період свого життя.

Е. Дж. Майкл «Цариця сонця»

Книга розповідає про всесвітній змові навколо таємничого талісмана. Реліквія повинна бути врятована від змовників. Цю книгу важко називати чистої води фантастикою. Тут є особливий погляд автора на наш сучасний світ.

Джонатан Франзен «Поправки»

Цей роман — супер бестселер автора. Випущений в 2001 році, він зібрав безліч нагород, в тому числі, і престижну Національну книжкову премію в США. Багато говорять про роман, що ця книга для душі. Це розповідь про конфлікт поколінь, який має місце в будь-яку епоху. Книга розповідає історію про стару сім’ї, що живе глибоко в провінції. Діти роз’їхалися в різні кінці країни і почали влаштовувати своє життя. Це роман про можливі «поправках» у відносинах і долях людей.

Джордж Ірвінг «Правила виноробів»

Джордж Ірвінг — це майстер психологічної прози і талановитий сценарист. Його сценарій до картини «Правила виноробів» отримав премію Оскар. Фільм був знятий на основі роману.

Це лише не багато авторів і їхні твори, які гідні вашої уваги. Пам’ятайте, що книги несуть величезний запас інформації, який потрібно правильно зрозуміти і усвідомити. Неусвідомлена книга — це час, розтрачене даремно. Будь-яка книга повинна бути зрозумілою. Читайте і розвивайтеся, дорогі читачі, адже книги — це справжня сила знань.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.