Що означають унікальні відвідувачі вконтакте?

загрузка...

v Відео — «Що означають унікальні відвідувачі вконтакте»

У соціальній мережі «Вконтакте» існує можливість вступати в групи або створювати їх самим. Під аватарки групи може стояти опція перегляду статистики групи. Статистика завжди доступна для керівництва групи і на розсуд адміністрації може стати доступною для всіх учасників групи. У статистиці групи в контакті крім усього іншого зазначається кількість унікальних відвідувачів, але не пояснюється, що це означає. Щоб мати правильне уявлення про статистику груп, необхідно розібратися, що означає унікальні відвідувачі вконтакте.

Унікальний відвідувач — це користувач інтернету, який вперше за певний проміжок часу (наприклад, за добу) зайшов на який-небудь сайт з конкретного комп’ютера і з конкретного браузера. Тобто якщо ця ж людина зайде на сайт з іншого комп’ютера через 5 хвилин, то це буде вже другий унікальний відвідувач.

Слід розрізняти унікальних відвідувачів в групах і перегляди. Вважається, що вконтакте унікальний відвідувач — це один певний аккаунт з певним логіном і паролем (реальна людина). За одиницю часу в групах беруться добу. Тобто коли 1 зареєстрований користувач заходить в групу хоч 100 разів на добу, в статистиці буде відзначатися цифра 1 в унікальний відвідувачів. А як раз в переглядах відзначатиметься число 100. Один і той же користувач в групі може заходити в обговорення, в аудіозапису групи, потім знову в обговорення — і це вже вважається, як 3 перегляду, але 1 унікальний відвідувач. Унікальні відвідувачі і перегляди вконтакте — це абсолютно різні речі в статистиці груп.

Але провівши невеликий експеримент у групі вконтакте, що складається з 10 користувачів, ми побачили іншу закономірність. Виявилося, що в такій групі за добу було і 16, і 18 унікальних відвідувачів, незважаючи на те, що зареєстрованих акаунтів там 10! Робимо висновок, коли один і той же чоловік під своїм логіном заходить з двох різних комп’ютерів (IP-адрес), то це вважається за 2 унікальних відвідувача. Виходить, що аналіз унікальних відвідувачів в контакті залежить від IP-адреси і файлу cookie.

Що стосується унікальних відвідувачів вконтакте, то аналізують ці дані спеціальні аналітичні компанії. З історії даної соціальної мережі відомо, що в 2009 році вперше кількість унікальних відвідувачів в контакті повищилось над числом сайту «однокласники». А за даними на жовтень 2010 року щоденне відвідування сайту «вконтакте» унікальними відвідувачами зрівнялося з відміткою 20000000.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.