Що означають кільця на пальцях?

В давні часи кільця служили не тільки прикрасою. За їх розташуванням можна було судити, до якого стану належить людина. Довіримося джерел 16 століття, і що ж?

 • великий палець — лікарі
 • вказівний — купці
 • середній — студенти
 • Безіменному пальцю відводили роль «пальця любові», втім, як і в наші дні. Причиною тому служить унікальна вена — єдина вена, яка не має відгалужень і ведуча прямо до серця.

  Розташування на пальці

  У наш час прийнято носити кільця біля основи пальця. Але так було не завжди. Знаходилися прикраси, носити які, можна було тільки на середній фаланзі. Нерідко кільця вішали на шию як оберіг. А якщо людина одягав кільце на нігтьової суглоб, можна було бути впевненим — він у когось закоханий.

  Соціальний стан

  Фактично, в будь-якому соціумі кільце було підтвердженням високого положення його носія в суспільстві. Пізніше кільце стало навіть знаком влади. На кільця наносилися всілякі магічні знаки, що створювало своєрідну градацію.

  Що означають кільця на пальцях сучасників

  Зрозуміло, і в наш час кільце на пальці може бути ознакою соціального статусу. Найчастіше воно свідчить про шлюбних кайданах.

  На думку фахівців, по кільцях можна скласти психологічний портрет їхнього господаря. Вважається, кожне кільце має своє значення і несе свій сигнал про носія.

  Чесним було б визнати те, що об’єктивним дане судження вважається лише при неусвідомленому виборі носія пальця, на який він кільце одягає. Пояснюючи свій вибір у межах «мені подобається». Ну, а раз кожен палець має своє значення, спробуємо розібратися, яке ж …

  Великий

  Носій кільця на цьому пальці всіляко проявляє лідерські якості. Він неймовірно працездатний, з повною віддачею будує свою кар’єру, любить увагу. Імпульсивний, перебувати поруч з такою людиною одно що з бочкою з порохом. Якщо кільце масивно, це добра ознака, людина прагне блокувати свій темперамент на користь нормальної взаємодії з людьми.

  Вказівний

  Найчастіше ці люди дуже боязкі і нерішучі, але їх долають честолюбні мрії, пристрасті. Зовні можуть бути дбайливі, але намагаються все контролювати, причому жорстко. Основні риси характеру парадоксальні: сором’язливість, владність, гордовитість, деспотизм. Якщо кільце на правій руці — розсудливий, на лівій — істеричний.

  Середній

  Палець незалежності від громадської думки. Причому, якщо кільце маленьке — то швидше за все підкреслює витонченість, якщо масивне — то більше висловлює саме гординю собою.

  Безіменний

  Пристрасть до краси, прагнення до прекрасного — риса людей, що носять кільце на безіменному пальці. І знову ж таки, розмір має значення — велике кільце нерідко ознака агресивності. Часто на цей палець, поверх обручального, одягають ще кільце. Це означає, що людина дорожить шлюбом.

  Мізинець

  Люди творчі, громадські діячі. Схильні до азарту і не упускають можливості пофліртувати. Символізує «пошук пригод» на свою голову, природно.

  Вплив на здоров’я

  Дослідження вчених доводять — постійне, тривале носіння кілець небажано для організму людини. Небезпечність пов’язана з розташуванням безлічі чутливих точок, пов’язаних з тими чи іншими органами. Їх роздратування може посприяти розвитку деяких захворювань.

  Приміром, припускають, що довгострокове носіння кільця на четвертому (безіменному) пальці може спровокувати (у жінок) хвороби грудей і статевих органів. Середній палець відповідає за судинні захворювання, вказівний — захворювання хребта. Кільце на мізинці збільшує шанс захворювання 12-палої кишки.

  Рекомендується знімати кільця на один — два дні на тиждень. На крайній випадок — знімати їх на ніч.

  Тепер стало зрозуміло, що означають кільця на пальцях. Робіть висновки!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.