Що означає ХД (HD)?

Фільми створюються для того, щоб передати світовідчуття режисера, його ідею і думку. Виходячи з цього потрібно зробити висновок, що будь-яке серйозне кіно необхідно переглядати в високої чіткості і якості. Поговоримо про це. Отже:

Що означає ХД?

Вільне вимова англійських букв HD російською звучить як ХД. Але в чому суть? HD — в перекладі з англійської мови означає high definition, то є відео високої роздільної здатності. Формально слід вважати, що будь-яке відео дозволом більше звичайного, можна вважати відео високої роздільної здатності. З чого складається дозвіл зображення? Кількість точок, в яких міститься деталь зображення, і є показник дозволу. Чим менше розмір точки або пікселя, тим більш детальніше і чіткіше відео зображення. Чим, відповідно, більше піксель, тим гірше зображення.

Якість зображення залежить не тільки від параметрів дозволу. Тут можна відзначити вплив факторів пристрої відтворення відео, пристрої запису відео та багато багато іншого.

Пам’ятайте, якісне відео дає найбільш повну картину того, що відбувається на екрані. Дивіться кіно у високому дозволі, дорогий читачу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.