Що означає колір очей?

Очі — дзеркало душі, як прийнято вважати. Чи вірите ви, що колір очей може багато що сказати про характер людини? Подивимося, що означає колір очей, і порівняємо …

Що означає зелений колір очей

Як правило, кольору очей поділяють на їх приналежність до стихій. Наприклад, зеленоокі люди знаходяться під управлінням стихії води. Вт звідки в їхньому характері така наполегливість і цілеспрямованість. Люди із зеленими очима будь-що-будь домагаються свого копіткої і старанної роботою. Але їх особистості властиво мінливість. Таємничі та загадкові люди можуть виявитися досить підступними, немов вир. Оточуючі вважають їх веселими і товариськими. Так і є, причому вступити з ними в конфлікт дуже складно, вони виверткі та згинання.

Що означає блакитний колір очей

блакитноокими людьми керує стихія повітря. Вони мрійливі і сентиментальні. Романтичні натури можуть відчувати зміну свого настрою кілька разів на дню. Також і зі станом працездатності: то моментально виконують навіть складну роботу, то не можуть піднятися з дивана і цілий день лінуються. Що стосується відносин, блакитноокі дуже швидко заводять дружбу, їм легко почати любовні стосунки і також легко розлучитися з коханою людиною. Вони непостійні, причому у всьому! Якщо вони перебувають у гарному настрої, з ними весело і приємно. Але якщо ви застали блакитноокого людини в гніві, тримайтеся від нього подалі, не потрапляйте під гарячу руку.

Що означає сірий колір очей

Сіроокі знаходяться під владою стихії землі. Такі люди твердо спираються на землю. Вони не люблять ризикувати, можуть довго приймати рішення, копітко і сумлінно працювати. В цілому, це надійні люди. Сірий колір очей означає доброзичливість. З сірооким дуже просто спілкуватися, вони подбають про вас, причому безкорисливо. Будуть терпляче чекати справедливості від долі і оточуючих. Але рано чи пізно може наступити «остання крапля» їх терпіння і постраждають від землетрусу все.

Що означає карий колір очей

Кароокі — діти вогню. Їх натура пристрасна і імпульсивна. Вони вкрай конфліктні, так як визнати правоту іншої людини їм занадто складно. Що стосується кар’єри, то тут їм рівних немає, вони немов горять. Але, як відомо, вогонь без підживлення гасне. Також і кароокі потребують постійного схвалення з боку.

Що означає різний колір очей

Кажуть, що люди, у яких різний колір очей, просто непередбачувані. Ви ніколи не зможете правильно передбачити, яким буде їхній наступний крок. Вони дійсно незвичайні. Таких людей відрізняє щедрість і ввічливість. Але й егоїстами їх легко назвати. Ох, як вони люблять увагу і лестощі з боку оточуючих людей!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.