Що означає колір квітів?

Ми можемо і не замислюватися, що колір у нашому житті відіграє важливу роль. Всі навколишній простір заповнюють кольору. Ми настільки звикли до цього, що не помічаємо, який вплив вони чинять на нас. По суті ми самі, не знаючи того, займаємося кольоротерапією. Адже кольору надають лікувальний вплив на людей, здатні міняти їх настрій, а відповідно кожен колір має особливе значення.

Що означає колір квітів

Сьогодні ми поговоримо про колір квітів, які даруємо коханим, отримуємо їх самі в знак уваги. Думаєте, просто так прийнято дарувати червоні квіти коханій? Все не так просто, як може здатися з першого погляду. Розглянемо, що означає колір квітів детальніше …

Що означає червоний колір квітів

Традиція дарувати червоні троянди улюбленій дівчині сталася від древньої легенди. Афродіта, богиня любові, дуже поспішала на побачення з коханим, але по необережності поранила свою ніжку про шипи білої троянди. Пелюстки чудесного квітки залилися червоною кров’ю. Так червоні троянди стали символом палкої любові та пристрасті.

Червоні квіти можна дарувати не тільки в знак сильної любові. Крім троянд існує маса інших видів квітів, наприклад, гвоздики, лілії, хризантеми. Червоний колір квітів означає силу, владу, якусь агресію. Тобто такі квіти припадуть до душі людям з сильним характером, владолюбним, можливо, пихатим. Але будьте обережні при складанні букета: червоні квіти подавлять квіти іншого відтінку в поєднанні.

Що означає білий колір квітів

Білі квіти прийнято дарувати частіше юним особам. Білий колір квітів означає чистоту, чесність, повага до цнотливості дівчат. Крім того, в народі говорять про прикметі, пов’язаної з білими квітами і весіллям. Якщо букет нареченої в першу чергу становлять білі квіти, то такий знак буде обіцяти молодятам довге щасливе сімейне життя, наповнену любов’ю, повагою і довірою один до одного.

Що означає рожевий колір квітів

Чоловік подарував вам рожеві квіти? Приємний знак! Такий колір квітів означає зародження нового почуття, боязку закоханість, ніжність і надію на взаємність. На самому початку відносин молодій дівчині доречно подарувати рожеві тюльпани, гербери, троянди.

Що означає жовтий колір квітів

Отримавши від улюбленого жовті квіти, багато дівчат асоціюють такий знак з розлукою і сумом. Все це віяння минулого. У старі часи, дійсно, чоловіки дарували дівчатам жовті квіти, як символ в’янення їх почуттів, що наближається розлуки. Але ті часи давно пройшли, і багато чоловіків навіть не підозрюють про такому значенні прекрасних сонячний кольорів, вибираючи їх улюбленим панночкам.

Жовтий колір квітів означає зараз побажання щастя і благополуччя людини. Їх можна дарувати абсолютно будь-якій людині в знак радості, веселощів, оптимізму або мудрості й життєвої енергії. Жовті кали, лілії — прекрасний знак уваги в день народження подруги.

Що означає синій колір квітів

Холодні відтінки синього або блакитного кольору в букеті символізують таємничість. Такі квіти можна подарувати загадковим людям, екстраординарним, супроводивши такий знак уваги відповідним поясненням. Бузкові кольору квітів означають чарівність і захоплення людиною.

Якщо Ви даруєте сині квіти коханій, це говорить про вірність, про благородство почуттів, про чистої і світлої любові.

Що означає оранжевий колір квітів

Рози оранжевого кольору дарують на знак поваги своїм начальниця колегам по роботі. Цей колір квітів означає гордість людиною, визнання сили, ентузіазму і влади.

І наостанок хочеться відзначити, що не завжди потрібно замислюватися, що означає колір квітів, адже люди, в першу чергу, дарують квіти в знак уваги, в знак того, що ви важливі для людини, і не замислюються про колір при виборі квітів .

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.