Що означає ім’я Юля?

Юлія — це жіноче римське ім’я, яке походить від чоловічого римського родового імені Юлій.

Що ж означає ім’я Юля?

Ім’я Юля позначає ніжна і пухнаста! Дівчина з таким ім’ям комунікабельна, вразлива і емоційна, у неї добре розвинена інтуїція. Характер

Юля привітна, добра, довірлива, але примхлива. Не помічає своїх недоліків, безвідповідальна. Досягає успіху в житті тільки якщо в неї є хороший покровитель, маючи вплив з боку може бути слухняною, бо її інфантильною натурі не вистачає сили волі. Свій образ вона не створює, те, як вона виглядає і як себе веде — пряме відображення її внутрішнього світу. Юлія достатньо мудра.

Доля

Дівчинка Юля звичайно образлива, у неї часто змінюється настрій. Вона може побут радісною і щасливою, а через хвилину сидіти в сльозах без причини. У той же час здатна сама підняти собі настрій. У суперечці ніколи не визнає свою неправоту, уперта. Не любить самотність. Взбалмошний характер, однак, дозволяє досить швидко знаходити вихід із критичних ситуацій.

Психіка

Юлія безконфліктно, природна і сильна духом. Її часто переповнюють емоції, але за цією гіпер-емоційністю ховається гнучка і ранима душа.

Інтелект

Часто у жінок з таким ім’ям добре розвинена інтуїція. Її не надто хвилює навчання, але хороша пам’ять і аналітичний склад розуму при певному збігу обставин дають їй можливість досягти багато чого в житті.

Моральність

Юлія горда, обов’язкове, вміє виконувати обіцянки. Не вміє прощати зраду і обман.

Сексуальність

Юлія з дитинства оточена увагою і любов’ю, але вона вміє приймати їх. Дуже приваблива і відкрита для спілкування. Зазвичай стримана, покаже свою чуттєвість тільки єдиному, в кому буде впевнена.

Шлюб

Рідко щаслива в шлюбі, так як не виносить слабохарактерних чоловіків, в той же час не любить, коли на неї тиснуть. Добре готує, любить затишок. До друзів сім’ї уважна і гостинна. Довгим може бути шлюб з Євгеном, Едуардом, Кирилом, Василем, Владиславом.

Захоплення

Любить фантастику і все незвідане, багато читає і займається домашнім господарством. Це в неї виходить краще всього.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.