Що означає ім’я Яна?

Ім’я дається людині при народженні на все життя, хтось залишається з ним назавжди, хтось після досягнення певного віку вибирає інше, вважаючи за краще псевдонім або зовсім змінивши його навіть в документах. Адже на ім’я судять про людину, ще навіть до знайомства з ним, зустрічаючи його в документах або вперше почувши при поданні.

Значення і походження імені

Що означає ім’я Яна, звідки воно до нас прийшло і як перекладається — як не дивно це ім’я слов’янське, але спочатку воно звучало як Іоанна, з часом воно скоротилося до Яни. Спільне коріння воно має і зі скандинавськими країнами, де використовується і зараз, наприклад в Данії, Швеції і Норвегії. В перекладі з староєврейського воно означає божа милість. Іншою формою цього імені є західний варіант — Джейн.

Риси характеру

Що означає ім’я Яна, якщо ми маємо на увазі основні риси характеру цієї дівчини:

 • Яна емоційний і відкрита людина навколишні завжди прекрасно знають про те, що з нею відбувається і що вона відчуває. Вона відкрито говорить про свої бажання, не бачачи сенсу їх стримувати.
 • Вона безпосередня і відкрита, легко говорить про своє ставлення до іншої людини і добре може дати про нього зрозуміти. Але стикаючись з негативною реакцією оточуючих вона стає скритної, тільки атмосфера підтримки і тепла допоможе зробити її по-справжньому щирою і доброзичливою. Тільки власними зусиллями вона може навчитися рахуватися не тільки з власними бажаннями, але і з іншими людьми, знайде почуття гумору, замість конфліктності — в цьому випадку її життя буде значно краще.
 • Вона самостійна і свавільна, може проявляти характер і робити так, як вирішить сама, особливо якщо бере участь у спорі або якщо їй щось забороняють.
 • Вона примхлива й уразлива, дуже легко можна зачепити її самолюбство, якщо ці якості в ній заохочувати (влаштовуючи скандали або надміру потураючи), вони з віком можуть перетвориться на гординю і зарозумілість. В іншому випадку вона стане честолюбної і постарається досягати тільки найвищих результатів у всьому.
 • Вона прагне бути самостійно і головною, із задоволенням бере на себе керівництво іншими людьми або проектами, здатна опікуватися молодших і ставати повноправною господинею в домі.
 • Оскільки конфліктувати з нею неприємно, тому що вона досить бурхливо на все реагує, можна її відвернути, або заслужити її симпатію, об’єднавшись проти спільного ворога. Негативно висловившись про те, що їй не подобається, ви покажете що ви схожі на неї, а її емоції підуть на осуд того явища про який ви говорили.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.