Що означає ім’я Вікторія?

Значення імені може грати важливу роль в житті людини, воно впливає на його ставлення до себе, інших людей, можливо закладає основні риси характеру та якості. Ми приписуємо носіям певного імені загальні риси, знаходимо в них схоже і чекаємо від них схожого поведінки.

Значення і походження імені Вікторія

Що означає ім’я Вікторія і звідки воно з’явилося — це ім’я має латинське коріння і в перекладі означає перемога. Це ім’я носили богині і королеви, воно звучить велично і має горде значення. Практично без змін це ім’я використовується зараз практично у всіх європейських чи західних країнах.

Основні риси характеру Вікторії

Що означає ім’я Вікторія і чого можна чекати від дівчини з таким ім’ям:

Вікторія свавільна і вперта, якщо їй щось забороняють вона не здасться просто так, і може вчинити справжній скандал.

Вона любить увагу і здатна його залучати дуже різними способами: вона може бути владної, що викликає, екстравагантної в будь-якому з цих амплуа їй не складно перебувати. Так вона може привертати увагу не тільки оточуючих, але й найближчих людей.

Вона красива і приваблива, вміє подати себе в кращому світлі і справити потрібне враження, при цьому сама вона не звертає на це увагу і більше любить, коли цінують її розум і здібності.

Вона дотепна і іронічна, а її аналітичні здібності можуть дозволити їй стати науковим співробітником.

Вона працелюбна і сумлінно виконує свої обов’язки, але не вміє планувати свою діяльність, їй простіше вирішувати проблеми по мірі надходження і бути спонтанною ніж думати заздалегідь. Їй подобається творчість і в неї є хороші здібності до нього, але воно принесе їй радість тільки в тому випадку, коли результат об’єктивно бачимо.

Їй подобається отримувати результати своєї праці, відчувати свою відповідальність і причетність до чогось важливого, бачити, що її робота цінується. А ось кар’єра і досягнення висот її не особливо захоплює, вона працює для себе, з власного інтересу.

Вікторія емоційна й темпераментна, вона не соромиться висловлювати свої емоції, які виникають у неї по найдрібнішого приводу. А ось розповідати про свої почуття вона не любить. Приховує небажані емоції вона майстерно, і часто оточують може бачити лише одну її сторону.

Вона любить спілкування і рада навіть несподіваним гостям, але краще з нею не конфліктувати і не сперечатися: вона надто вперта, щоб можна було розв’язати конфлікт і не вміє прощати, так що конфлікт затягнеться і можливо ніколи не припиниться.

Вона може помилятися, переоцінювати свої сили, робити невірний вибір і приймати неправильні рішення. Тому їй знадобиться підтримка людей, які не будуть лізти в її внутрішній світ, задавати зайві запитання, а просто допоможуть розібратися у важкій ситуації.

Вона має хороший смак і відчуття стилю, прекрасно готує і може бути чудовою господинею, якщо її праця буде гідно оцінений. Вона турботлива і уважна до близьких, любить дітей самозабутньо, а своїх може балувати.

Ось, що означає ім’я Вікторія, знаючи це, ви зможете налагодити контакт з новою знайомою або вирішити чи хочете ви назвати так свою доньку.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.