Що означає ім’я Віктор?

Латинське походження імені Віктор відразу вказує на значення «переможець»!

Що означає ім’я Віктор, відображення імені на дитячому характері

Маленький Вітя дуже довірливий дитина. Але якщо він дізнається про обман, то сильно ображається на людину! Характер вибуховий, але швидко відходить. В дитинстві Віктора не приваблюють творчі заняття музикою або малюванням, наприклад. Його по всій життя більше займає щось конкретне, відчутне, в дитинстві, наприклад, фільми, пов’язані з ризиком, з пригодами, де можна отримати емоції.

Що означає ім’я Віктор, відображення імені на характер дорослого

Ставши дорослим, Віктор буде вибирати професію за таким же принципом, що-небудь конкретне: водій, електрик, слюсар. Віктору потрібен кропіткий, монотонна праця, людина володіє великим терпінням і неквапливістю. Чоловік з ім’ям Віктор може досягти успіху в футболі, якщо з дитинства його віддати в таку секцію при власному бажанні.

Для Віктора найважливіше справедливість і почуття обов’язку! Він буде відмінним батьком і хорошим чоловіком. Для шлюбу ідеально підходять Інна, Любов, Галина, Валентина, Марія, Оксана, Ольга, Ніна, Лариса, Майя, Зоя і Клара. Як правило, немає сумісності з Зінаїдою, Катериною, Веронікою та Євгенією.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.