Що означає ім’я Вероніка?

Ім’я Вероніка вважається біблійним. Згідно з легендою, жінка Вероніка з Єрусалиму витерла піт з лиця Ісуса в той час, коли він ніс хрест. Таке походження імені, але що воно може означати для особистості жінки, для її долі …

Що означає ім’я Вероніка

 • Маленькою дівчинкою Вероніка буде соромлива, нерішуча і боязка. Оберігайте цей милий квіточку, так як Вероніка легко захворює застудою.
 • Подорослішавши, Вероніка стає більш дратівливою, впертою. Її вчинки часто можуть не мати причини, вона капостить на зло комусь.
 • Вероніка любить перебувати в суспільстві чоловіків. Навіть для дружби швидше вибере чоловіка, ніж жінку. Але в плані любові, Вероніка користується приголомшуючим успіхом серед чоловічої статі. Вона влюблива, але може швидко охолонути і переключитися на іншого шанувальника, і ні краплі не буде шкодувати про зроблене. Вероніці необхідно бути сексуальною, вона отримує справжнє задоволення від того, що вона бажана, насолода від віддання себе.
 • Для щасливого шлюбу Вероніка добре підходять Олександр, Леонід, Володимир, Борис, Петро, Станіслав та Ігор. Не рекомендується укладати союз з Миколою, Віктором, Орестом, Віталієм, Владиславом, Костянтином, Едуардом і Семеном.
 • Вероніка дуже товариська. Її яскравий живий характер зберігається до старості. Такі жінки завжди оптимістичні, вони легко прощають іншим людям слабкості і їх недоліки. Якщо Вероніку попросять допомогти, вона завжди відгукнеться. Але про свої проблеми говорити ні з ким не стане. якщо у самій виникають труднощі, Вероніка воліє мовчати, зберігати все в собі, справлятися сама.
 • Що означає ім’я Вероніка в сфері професії. Діяльність буде обрана Веронікою ще в юності. Але особливої кар’єри, як правило, такі жінки не роблять. Як співробітника Вероніку буде цінувати начальство за старанність та професійні якості. Успіх може очікувати в професії юриста, економіста, актриси або дизайнера.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.