Що означає ім’я Валентина?

У перекладі з латинської ім’я Валентина означає «сильна».

Жінки з таким ім’ям доброзичливі і життєрадісні, відверті і безпосередні. Не відрізняється зовнішньою красою, але вона настільки мила і чуттєва, що при спілкуванні з нею перестаєш помічати зовнішні недоліки. З юнацтва вірить у вічну любов. Якщо розглядати психологічний тип, то Валентина — однозначно холерик. До того ж з непростим характером.

В дитинстві Валя — розумний дитина, любить допомагати старшим, прислухається до їхньої думки. З однолітками потайлива і заздрісна, але при цьому користується авторитетом в дитячому колективі. Маленька Валя — ніжна дівчинка, тягнеться до матері і батькові, її любов до них безмежна.

У шкільному віці важко сходиться з однолітками через замкнутості і скритності. Зайве самовпевнена. У той же час вона чуйна і уважна до маленького кола спілкування, який у неї є.

Часто домагається більших висот у кар’єрі завдяки своїй силі волі і цілеспрямованості. Жорсткість в характері, швидкий розум і гарна реакція допомагають Валентині стати хорошим керівником. Чи не кидається, а цілеспрямовано йде до мети.

В особистому житті віддає перевагу конкретику. Легко ранима і образлива. Валентина здатна сильно любити, вона причепиться до сильного чоловіка, який буде її цінувати. В свою чергу Валентина збереже сім’ю, у що б це їй не стало.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.