Що означає ім’я Вадим?

Дивно, але ім’я Вадим — єдине ім’я, про яке немає однозначної думки.

Що означає ім’я Вадим

Деякі дослідники вважають, що воно походить з давньоруської мови і означає «сперечатися», «звинувачувати», інші — що воно є варіантом давньоруського імені Володимир і означає «володіє світом».

З дитинства маленький Вадим дуже безпосередній. Це дуже рухлива дитина, емоційний і галасливий. Дорослі від нього часто втомлюються. Але надлишок енергії вимагає виходу. У той же час це слухняна дитина, він завжди намагається жити із батьками, не любить їх засмучувати.

У школі Вадим зазвичай навчається добре, страждає тільки поведінку, через який у нього багато зауважень.

З Вадима може вийти хороший керівник. Він уміє піклуватися про людей, добре розуміє їх, стримує обіцянки. Працьовитий, наполегливий, впертий, доводить почате до кінця. Всі ці якості дозволяють Вадиму добитися висот в професії. Хитрість і розважливість, стриманість в словах і любов до суперництва приводять його до успіху в будь-якій справі. Для нього принципово важливо перемагати.

Схильний до ризику, любитель азартних ігор. Любить веселощі, в компанії з ним не засумуєш.

Вадиму, народжений взимку, складно зробити вибір. Це стосується і вибору професії, і вибору друзів та дружини.

Вадима, народженого влітку, відрізняє лінь м’якість характеру.

Непросто у Вадима стосунки з протилежною статтю. він може довго зустрічатися з дівчиною, планувати з нею майбутнє, але несподівано захопитися іншою. Але якщо Вадим полюбить, то це серйозно. У шлюбі він надійний і вірний. Цінує сім’ю і згорне гори заради своєї коханої. Щасливим у шлюбі, швидше за все стане з Катериною, Світланою або Вірою. Небажаний шлюб з Анною, Ольгою, Оленою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.