Що означає ім’я Світлана?

Вибираючи ім’я для дитини, батьки хоча разом з ним вибрати дитині долю. Вони вірять, що гарне гарне ім’я наділить його особливими якостями і допоможе в житті. Наука такі речі не доводить, але досвід безлічі людей і повір’я давно приписують імен особливе значення і наділяють їх таємним змістом.

Походження імені

Що означає ім’я Світлана і як воно з’явилося — це одне з небагатьох сучасних імен, не прийшли до нас із заходу, я споконвічно російське, вірніше старослов’янська, а сталося це від слова світла. Так що крім країн ближнього зарубіжжя воно майже ніде не поширене.

Значення імені

Що означає ім’я Світлана — основні риси:

 • Світу — натура захоплива, захоплюючись одним предметом або людиною вона може дізнатися про нього все, вивчити все, що з ним пов’язано і досконально знати всі його найдрібніші деталі і прояви.
 • Вона романтична — їй подобаються історії про кохання, будь то книги, пісні, кіно чи театральні постановки.
 • Їй подобається бути організатором — командувати, розподіляти обов’язки, складати списки необхідного, але головне, що б при цьому були присутні інші люди, які будуть знати, що вона тут головна.
 • Вона працелюбна, самостійна і добре адаптується до нових ситуацій. Вона не пропаде, навіть якщо рано почне жити одна, зорієнтується в незнайомому місті і цілком комфортно зможе відпочити сама по собі.
 • Вона добра до людей, але прекрасно бачить їх хворі місця і знає, що найсильніше може їх зачепити, вона не прагне наживи або вигоди, але свого не упустить якщо є такий шанс. Якщо надала послугу завжди знає, що їй нададуть послугу у відповідь, адже вона має на це повне право.
 • Вона з одного боку завжди знає, що їй потрібно і твердо йде до мети, вибравши собі шлях і намітивши життєвий план, але може раптово, іноді навіть в самий важливий момент, від нього відмовитися і з волі емоцій кинутися в зовсім іншу область або відмовитися від втілення задуманого.
 • Вона акуратна до речей і справ. Стежить за собою, підтримує порядок. Вона ретельно доглядає за звий зовнішністю, звертаючи увагу навіть на дрібні деталі, уважно слід моді.
 • Вона здатна мінятися в залежності від вимог та ситуації, може змінити свої погляди, переконання, якщо потрібно поміняє освіта і рід діяльності. Проблема тільки в тому, що вона схильна до чужого впливу, а погляди може змінювати радикально, краще якщо її будуть оточувати розсудливі люди, які не дозволять їй через чур захопитися невірної ідеєю.
 • Завдяки своїм завзятості, старанності, хорошою пристосовності вона може досягти успіхів у кар’єрі, особливо на керівних постах, де їй так подобається.
 • Вона приваблива і подобається чоловікам, але звичайно не поспішає з вибором супутника життя.
 • Вона любить компанії, галасливі заходи та увагу до себе, їй подобається флірт і залицяння чоловіків, що може бути приводом для ревнощів її обранця. Якщо ж партнер вимагає відмовитися від уваги сторонніх вона може занудьгувати і збунтуватися.
 • При цьому, в господарстві вона все так само акуратна, уважна. У її будинку чистота, вона завжди все встигає і оточує сім’ю турботою підтримуючи порядок, стежачи за різноманітністю на столі і навіть роблячи домашні заготовки на зиму.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.