Що означає ім’я Сергій?

Сергій — ім’я сумлінного та обов’язкового людини, причому здатного до співпереживання. Характер у Сергія хитрий, своє справжнє думку часто тримає при собі. Сергій господарський, домовитий, все тягне в будинок, облаштовує його. Чоловік з ім’ям Сергій образливий, але оточуючі далеко не завжди помічають його образи, так як він їх ховає у себе в душі.

Подивимося, що означає ім’я Сергій в дружбі і в коханні. Чоловіки з цим ім’ям просто обожнюють проводити час з друзями, до них вони сильно прив’язуються. Друзі Сергія знають, що до нього завжди можна звернутися за порадою, так як він уміє поспівчувати чужим турботам. Правда іноді буває агресивний і неспокійний. Жінок Сергій теж любить, і любить випити.

Сексуальність Сергія залежатиме від почуттів до партнерки. Цей чоловік дуже ласкавий, здатний зацілувати кохану до п’яна. Сергій ідеальний чоловік і люблячий батько. Його обраниця повинна бути спокійною і лагідною жінкою, але лідерство в будинку може поступитися дружині. Щастя в шлюбі Сергія чекає з Галиною, Дариною, Єлизаветою, Іриною, Тетяною, Риммі, Ніною, Вікторією, Валентиною, Діною і Любов’ю. Не рекомендується зав’язувати серйозні стосунки з Ларисою, Елеонорою, Аллою і Вірою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.