Що означає ім’я Поліна?

Про значеннях імен написано сотні книг. Таємниця імені цікавила багатьох, дивували закономірності, збіги в характері й долі людей, названих одним ім’ям. Ось і сьогодні ми постараємося зібрати найцікавіші дані про імені Поліна, що воно означає і яка доля чекає Поліну.

Що означає ім’я Поліна для дитини

Латинське значення імені Поліна — «маленька». Дитина по імені Поліна просто дивовижний! Вона як маленький ангелик, красива і ідеальна у всьому. Її манери поведінки начебто були закладені природою. Ще в дитинстві Поліночко тактовна з усіма, вона багато чого розуміє у відносинах між людьми, здатна делікатно розмовляти, вести себе. Поліна добра дівчинка, незлопам’ятна, дуже чуйна на прохання інших людей. Іноді Поліна може навіть про себе забути, заради щастя близьких. Чи зміниться її характер у міру дорослішання?

Що означає ім’я Поліна для дорослого

Доброта і делікатність не пропаде у Поліни ніколи! У роботі Поліна не зможе підвести колег або начальство. Вона буде завжди відповідально ставитися навіть до найпростішого завдання. Жінка з ім’ям Поліна, як правило, робить шикарну кар’єру. Домогтися цього їй легко, адже вона вміє тактовно і доброзичливо спілкуватися з людьми, вона цілеспрямовано йде до здійснення своїх бажань. Комусь може навіть здатися, що Поліна просто щасливчик, але насправді, успіх — це все її заслуга. Доросла Поліна зазвичай багата, її оточують дорогі гарні речі, розкіш. Як ми вже відзначали, здається, що манери і смак Поліні дано від природи. Вона вміє бездоганно і стильно одягатися, доглядати за собою, тому завжди виглядає молодше свого віку.

Що ми все про роботу, та про кар’єру! Що означає ім’я Поліна в сфері любовних стосунків … Не дивно після всього вище сказаного припустити, що Поліна користується популярністю у протилежної статі. Так воно і є, Поліна вміє вийгришно піднести свою зовнішність. Свого обранця Поліна ніколи не прагне перевиховати, переробити, вона йому прощає недоліки. Терплячість такої дружини, чоловік оцінює гідно! Тим більше, Поліна має дуже легким характером, умінням спілкуватися їй допомагає і в сімейному житті. Найчастіше Поліна і в шлюбі щаслива. Вона вірна чоловікові, хоч її і атакують шанувальники. Дуже боїться зради чоловіка, сексуальність Поліни проявляється при повній довірі до партнера. Поліна завжди відчуває брехню, вона прониклива і розумна. Працює імені Поліна для шлюбу: Денис, Юрій, Костянтин. Не добре складаються стосунки з Володимиром, Ігорем, Григорієм, Русланом, Вадимом і Станіславом.

Звичайно, не може бути все так гладко .. Що означає ім’я Поліна, чи є недоліки в її характері? Через свою терплячості, прагненням жертвувати собою заради інших з думкою Поліни можуть перестати вважатися. Поліні треба бути більш егоїстичною, щоб її цінували. Та й чоловіка перестане приваблювати жінка, все робить заради нього і забувають про себе. Їй би бути суворіше … Називаючи доньку ім’ям Поліна, виховуйте в ній строгість і вимогливість до оточуючих, обов’язково вчіть її любити себе, жити для себе.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.