Що означає ім’я Ольга?

Досить часто, люди приписують особливі характеристики або риси власникам того чи іншого імені, це виправдано лише частково, адже можна зустріти тезок, абсолютно різних зовні і за характером. Але, як говориться «як ви човен назвете — так вона і попливе». Дитина, названий певним ім’ям, реагує на його звуки, особливим чином оцінюється оточуючими і через це в нього формується частина рис, які вкладаються в значення імені народною мудрістю.

Ольга — одне з найпоширеніших імен на території Росії та СНД. Походження імені слов’янське або скандинавське. Що означає ім’я Ольга — спочатку ім’я Ольга з’явилося в Скандинавії як Helga (Хельга) похідна від скандинавського варіанту імені Олег Helgi. У перекладі зі скандинавського Хельга означає свята, велика. Ім’я Ольга використовується і в інших країнах Чехії, Польщі, Україні, але іноді трохи змінюється: Вольга в Білорусії, Хельга в Німеччині.

Значення імені

При перекладі з інших мов, Ольга значить свята, велика, світла, гідна, незалежна, княгиня та володарка, уперта, віддана.

Яка вона — Ольга?

Що означає ім’я Ольга в рисах характеру його власниці:

 • Вона серйозна, раціональна і вдумлива, намагається все зважити, перш ніж прийняти якесь рішення. Саме тому ризикової її не назвеш, вона не робить необдуманих вчинків, зухвалих або несподіваних.
 • ранима і легко вразлива, вона важко сприймає критику і її легко образити.
 • Уперта — навіть знаючи, що не права або винна, вона не змінить свою позицію і не піде миритися або вибачатися першої.
 • Легко встановлює контакт з різними людьми, знайде чим зайняти і про що поговорити з ким завгодно.
 • Взагалі завзятості Ользі не позичати, вона завжди стоїть на своєму, цілеспрямовано йде до досягнень, знає чого вона хоче і що їй потрібно.
 • Вона владна і любить контроль, їй подобається знати ситуацію, контролювати події і роздавати доручення, контролює вона і інших і себе, рідко видає свої емоції.
 • Вона відповідальна, завжди стежить за термінами, дорученнями, завданнями, якщо вона щось обіцяла — неодмінно виконає.
 • Крім завзяття та впертості, у Ольги дуже хороша пам’ять в ставлення інших людей, вона довго зберігає образи, може їх пригадувати або зовсім не прощати, в той же час вона дуже віддана і завжди залишиться близьким і надійним другом або партнером.
 • У Ольги є строгі принципи, свій внутрішній кодекс вона не порушить ні за яких умов, тому що якщо вона щось пообіцяла або заборонила самої себе — точно виконає. Інших вона судить також відповідно до власних нормам.
 • Вона не сентиментальна і не любить яскраво проявляти свої емоції, але розділити їх з вузьким колом людей їй в радість.
 • Так що, виходячи з того, що означає ім’я Ольга, характер у неї не простий, але в ньому маса позитивних якостей, за які її можна і потрібно поважати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.