Що означає ім’я Олексій?

У кожного з нас є ім’я, до якого ми дуже звикли і не замислюємося, що воно якимось чином може впливати на наші риси характеру, на нашу долю, що існує історія імен, їх сумісність. Сьогодні ми звернемося до значення імені Олексій.

Що означає ім’я Олексій і його походження

Давньогрецьке ім’я Олексій походить від слова «алекс», що означає захисник, захищати, помічник, чому відповідає й перша буква імені «А», яка символізує силу, владу і комфорт. Зазвичай жінка, яка назвала сина Олексієм, є по натурі спокійною, упевненою в собі, але тихою. І син вже з самого дитинства відчуває себе захисником мами, а в майбутньому — захисником жінок, що оточують його.

Що означає ім’я Олексій — характеристика

Характер — що означає ім’я Олексій. Як уже говорилося, Олексій вміє захистити близького, він надійний, чарівний і ніжний, практичний, врівноважений і серйозний, завжди прагне до справедливості. З одного боку, Олексій вважається миротворцем, а з іншого, не стане підкорятися чужій волі, якщо вона суперечить його суджень. Є і негативні риси характеру в Олексія … Він неуважний, іноді занадто м’який до оточуючих, відсутність віри в себе заважає реалізувати дуже багатий потенціал. Часто буває впертий і хоче за всяку ціну звернути на себе увагу.

Професія — що означає ім’я Олексій. Олексію підвладне багато чого. Він відрізняється яскраво вираженими творчими здібностями, а й чудово справлятиметься з точними науками. Олексію рекомендується прислухатися до своєї інтуїції у вирішенні складних завдань, так як вона в нього дуже хороша. Що стосується певних професій, то з людей з таким ім’ям виходять відмінні інженери, хірурги, фізики, криміналісти, актори, художники та письменники. Олексій може пишатися гарною пам’яттю і просто вражає допитливістю. Виключена рутинна робота.

Працює імені Олексій. Олексій постійно перебуває в пошуку прихильності, яка займе дуже важливе місце в його житті. У жінках Олексій любить охайність, щоб вона завжди доглядала за собою. В шлюбі не ревнивий, а сам вірний, причому часто з властивого йому почуття огиди. Сексуальний, але більше розповідає про свої пригоди. Якщо говорити про щасливий шлюб, то краще вибирати дівчину на ім’я Анна, Анастасія, Анжеліка, Варвара, Лариса, Галина, Любов, Світлана та Надія. Не дуже сумісно ім’я Олексій з іменами Віра, Оксана, Аліна, Тамара і Юлія.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.