Що означає ім’я Олександр?

Одне з найпопулярніших чоловічих імен — Олександр. Але незважаючи на свою славу, воно продовжує залишатися красивим. Що ж означає ім’я Олександр?

Ім’я родом зі славної Греції, складається з двох давніх коренів: «алекс» — захищати і «андрос» — чоловік. Це чоловік-захисник. Олександр — активний, вольовий, цілеспрямований чоловік. Він володіє хорошою інтуїцією і пам’яттю.

В дитинстві Саша схильний до частих хвороб, але якщо буде стежити за собою і займатися спортом, то виросте сильним і міцним чоловіком. Слабке місце — шлунок, тому Олександру потрібно ретельно стежити за травленням.

По своїй натурі Олександр артистичний і завзятий. Коли його щось цікавить, він може захопитися всерйоз. Олександр — хороший організатор і керівник. Він більше схильний до гуманітарного та художнього, не любить науки, а якщо захоплюється чимось з цієї області, то вчиться для себе. Він терпіти на може примусу, бажаючи діяти і вибирати вільно. Активність Олександра носить нерівномірний характер. Він може просидіти всю ніч за якимось цікавою справою, але з ранку насилу прокинеться і весь день буде мріяти про відпочинок. Тип мислення — синтетичний. Мають гарну пам’ять і живою уявою.

У своїй психіці Олександри більше інтроверти, ніж екстраверти. Тобто, вони занурені в себе. Тим не менш, дружбу Олександр дуже цінує, часом перетворюючи любовні відносини в приятельські, що не подобається багатьом жінкам. Подчастую багатьом Олександрам потрібна міцна опора в житті. Такою може стати близька людина (мати або дружина).

Що стосується любовних стосунків, то Олександр виступає тут справжнім кавалером. Він галантний, вихований і люб’язний. Уміло доглядає за жінками, не пропускаючи жодної дрібниці. Олександр дуже любить красивих жінок, часто буває невірний своїй коханій. Звикли бути в усьому кращим, в сексі він також бажає бути на висоті. Олександр не звик витрачати багато енергії на завоювання жінки, він вважає за краще, щоб завойовували його самого. Але ні одній жінці він не дозволить панувати над собою. Його дружина — королева, яка править, але не вершить долі. Енергія Олександра спрямована на реалізацію його ідей, жінка не на першому місці.

У шлюбі Олександр обережний і обачний. Він одружується на красивою, розумною і спокійною жінці, яка дасть йому надійну опору в житті. Дружина може стати для нього мудрим порадником. Дітей Олександр любить, але не завжди показує свої почуття. Найбільш емоційними у відносинах з дітьми виступають «літні» Олександри.

Але також є і жіночий варіант цього імені. Що означає жіноче ім’я Олександра? У перекладі з грецької ім’я «Олександра» означає «допомога, надія». Саша — самовпевнена, активна, бурхлива, амбітна жінка. Не може довго сидіти на одному місці, тому роботу вибирає для себе активну. Домагається більших професійних успіхів, проте більше завдяки розуму і наполегливій праці, ніж везінню і таланту. Олександра — жінка ділова. Любить постійно з кимось змагатися. Часто спочатку робить, а потім думає. Потрапляючи в тугий палітурка, з великими труднощами знаходить вихід, але при цьому не втрачає свого оптимізму. Олександра потребує широкого спілкуванні, при цьому намагаючись підпорядкувати собі всіх і вся. Це одна з найгірших рис Олександри. Саша не любить довго чекати, завжди кудись поспішає. Чоловікові Олександри не завжди доводиться солодко: він змушений терпіти її витівки і встигати за нею.

Олександра любить бути незалежною. З нею важко, але без неї нудно. Саша постійно шукає пригод. Інтуїція в Олександри розвинена на середньому рівні.

У любовних відносинах Саша пристрасна і чуттєва. Може з головою зануритися у вир кохання з першим зустрічним, а потім геть забути про нього. Якщо згадає, то може відносини відновити.

Олександра — жінка, яка прагне завжди отримати бажане. Володіє нестійкою психікою і мінливим характером. Тим не менш, незважаючи на всі свої недоліки, Саша робить життя оточуючих цікавіше і яскравіше.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.