Що означає ім’я Олег?

Поширена в нашій країні ім’я Олег має скандинавське походження. Перекладається воно як «священний», «світлий». Якщо ви вірите, що ім’я людини визначає її долю, вам буде корисно дізнатися наступне.

Таємниця імені, що означає ім’я Олег

Доля Олега багато в чому залежатиме від його оточення, від виховання батьків. Маленький Олег схильний легко піддаватися чужому впливу. Батькам слід дуже уважно ставитися до однолітків, що оточують їх сина, так як Олег може швидко перейняти всі погані звички знайомих. Що стосується шкільного життя, то всі предмети даються добре, але найуспішніше Олег буде в точних науках.

Олегу властиво якесь відчуття переваги над іншими людьми. Він це і не приховує, тому в спілкуванні стикається з труднощами. Свою супутницю Олег шукає теж строго. Він буде несвідомо шукати в обраниці риси своєї матері. У шлюбі Олег вірний чоловік, допомагає дружині у всьому, навіть по дому. Тим більше у Олега від природи «золоті руки». Зі своїми дітьми чоловіка з ім’ям Олег не завжди знаходять спільну мову, Олег не вміє проявляти щирість і теплоту до дітей.

Працює імені Олег з жіночими іменами: ідеальні стосунки з жінками на ім’я Наталія, Софія, Тетяна, Антоніна, Лариса, Майя, Римма, Елеонора, Світлана і Клара. Не кращий союз буде з Ангеліною, Вірою, Дариною, Ніною, Ольгою, Оксаною, Варварою, Катериною та Єлизаветою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.