Що означає ім’я Наташа?

Ім’я Наташа в перекладі з латинської мови означає «рідна».

В дитинстві серед ровесників вона лідер. За нею йдуть діти, вона придумує нові ігри або нові правила для давно відомих ігор. З нею цікаво і захоплююче.

У шкільні роки Наташа активний і ініціативний дитина. Любить популярність і похвалу. Якщо її хвалити, то вона докладе всі можливі зусилля, щоб зробити в два рази більше. Це веселий і життєрадісний дитина, до того ж її доброта не знає кордонів. Із задоволенням піклується про оточуючих її людей, якого б вони не були віку. Завжди бореться за справедливість.

Характер

злопам’ятна, довго буде пам’ятати образи. Горда. Емоційна.

Доля

Наталія досить самолюбні і саме ця риса допомагає їй досягти великих успіхів у житті. Однак її запальність і любов до правди часто заважають їй як в кар’єрі так і в особистому житті. Не любить критику на свою адресу, в усьому прагне бути краще за всіх.

Шлюб

Часто Наталії рано виходять заміж, особливо не вибираючи свого майбутнього чоловіка. Думаючи, що все можна змінити, якщо тільки дуже захотіти. Завдяки своїй життєрадісності і доброті її родина завжди буде оточена увагою, любов’ю і турботою. Їй дійсно потрібна родина в житті. Але, щоб зберегти, шлюб з нею, не можна забувати про її самозакоханості. Наталі не можна робити часті зауваження, адже вона не буває не права. Вона вважає, що в цілому у неї і недоліків то немає, тому не варто звертати увагу на дрібниці.

Захоплення.

Найбільшим захопленням у житті Наталії найчастіше стають подорожі. Любить все красиве, тому часто Наталії здатні в малюванні.

Наталії, народжені літом, відрізняються екзальтованістю (завищена самооцінка). Зимові Наташі зазвичай розумні, їх аналітичний склад розуму дозволяє їй досягти успіхів в юриспруденції, економіці, політиці. Для них характерні зарозумілість і підступність.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.