Що означає ім’я Наталя?

Ім’я Наталя йде корінням далеко в минуле. Ім’я утворене від рідкісного чоловічого імені Наталя, що в перекладі з латинської означає «рідний» (на-Таліса). Давайте подивимося як описують характеристики цього імені.

Що означає ім’я Наталя?

Наталя за своєю природою дуже і дуже оптимістична. Вона постійно перебуває в русі і любить трудитися. В дитинстві Наталі характерні життєрадісність і веселість. Однак її не можна назвати шибеником або заводієм. Швидше любить рухливі ігри, ніж ігри спокійні. Наталя любить розглядати себе перед дзеркалом і вбиратися. Вона добра і розумна, в школі навчається лише на «відмінно». До гуманітарних предметів Наталія отностіться більш прихильно, ніж до предметів точних наук. Любить вірші і багато читає. Кмітливість і працьовитість Наталії допомагає їй в навчанні в школі. Вона ніколи не залишається осторонь від похвали вчителя.

Наталія добре вміє ладити з людьми. Але от з батьками не завжди все буває гладко. Часто Наталія може ображатися через дрібниці і бути невимовно впертою. Іноді зовсім неможливо змусити її займатися домашніми справами. Наталія користується величезною популярністю у чоловіків. Вона любить компліменти і постійно чекає їх. Наталя — це влюблива дівчина, яка легко захоплюється різними чоловіками. Як правило, Наталя рано виходить заміж. У сімейному житті — вона успішна господиня. Якщо чоловік постійно хвалить її, то вона здатна на дуже багато чого. Свою кар’єру Наталія будує на вмінні спілкуватися. На роботі її вважають цінним співробітником, на якого можна завжди покластися. Наталя не прагне до заняття високих кар’єрних позицій. Але як заступник вона незамінна.

Якщо у Наталі не виходить щось, то вона може піти в себе і бути досить різкою і грубою по відношенню до навколишнього її світу. Наталя — матеріаліст. Вона має особливу слабкість до грошей. Наталія погано піддається навіюванню і впливу інших людей. Прийнявши одного разу рішення, вона ніколи і низу що його не змінить. Не потрібно навіть намагатися вплинути на її позицію, адже це марно. Вона швидше порве всі стосунки з вами, ніж змінить свого рішення. Наталя мало кому довіряє і іноді надмірно самовпевнена. Вона не звикла спиратися на факти, тому її судження грунтуються в основному на її почуттях і думках. Наталя — це типовий сангвінік — палка і поблажлива.

Не важливо як вас звуть і що означає ваше ім’я. Пам’ятайте, що ви — будівельник свого життя і щастя. Ваше ім’я тільки трохи впливає на сприйняття оточуючих вас людей. Все в ваших РУКАХ, а не в вашому імені.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.