Що означає ім’я Настя?

Ім’я російських казок Настенька знайоме нам з дитинства. Завдяки їм Настеньке завжди приписують красу, доброту і мудрість. Як зрозуміти, це всього лише знайомий образ, або дівчата з ім’ям Настя дійсно володіють такими рисами характеру і милою зовнішністю …

Що означає ім’я Настя — характер і доля

Досить суперечливе опис характеру Насті, як і сама власниця імені. Можливо причини криються в тому, що зовні Настя мила, хороша і добра, а всередині в ній вирують безмежна любов до себе, користь і жадібність. У ранньому дитинстві і в дорослому віці Настя дійсно беззахисна, тендітна і наївна дівчина. Її дуже легко обдурити й скривдити. У школі та дитячому садку всі люблять Настуню. З дитинства Настя витає в хмарах, марить мріями, обожнює казки. Працювати по будинку Настя зовсім не любить, дитиною буде розкидати скрізь іграшки, а дорослої наводити порядок лише під настрій.

Підростаючи, можна помітити, що Настя творчий і добра людина, вона буде прекрасною артисткою, психологом, вихователем дитячого садка, журналісткою або стюардесою. У неї чудова інтуїція, вона тонко відчуває, що відбувається навколо неї. Настя любить все витончене, оригінальне. Подарунки завжди вибирає з душею, а сама віддасть перевагу отримати цікаво оформлену вазу, ніж дороге модне плаття. Настя любить життя, вона сприймає кожен день, як свято. Але в характері Насті є впертість і суперечливість. Якщо їй не сподобається людина, вона зробить все, щоб він зник з її оточення. Не повірите, Настя може бути дуже хитра. Відразу не зрозуміти, що за милою посмішкою і приємною зовнішністю ховається дріб’язковий, жадібний, розважливий чоловік. Якщо Настя поставила перед собою мету, вона піде по головах, знесе все на своєму шляху, але доб’ється бажаного. У Насті потужний і витончений розум, своїми доводами вона здатна поставити у глухий кут навіть впевнених у своїй правоті упертюхів.

Анастасії подобаються сильні, мужні люди. Її увага може привернути військовий. Пишуть, що Анастасії сексуально стурбовані. Але якщо щось не заладилося у відносинах, то здатні розірвати будь-які зв’язки з людиною раз і назавжди. Причому шкодувати про це не будуть. Заміжжя зазвичай раніше, адже Настя така довірлива і чутлива, що зворушити її простіше простого, викликати почуття жалю або закохати в себе Настю чоловік зможе без праці. У шлюбі Настя буде дуже віддана чоловікові, не змінить йому і навіть не допустить ніякого флірту з боку чужого чоловіка. Вона вміє дбати про коханих, особливо про дітей. Родичі чоловіка відразу добре приймуть Настю в сім’ю, вона точно знайде з ними спільну мову, буде подругою свекрухи.

В цілому, що означає ім’я Настя … Не можна сказати, що Настя везуча людина. Здавалося б і хороша Настя, і з боку здається, що все є. А щастя немає, не відчуває його Настя, не знає, що для цього їй потрібно. Її помилка в тому, що вона стурбована лише самою собою, їй байдужі бажання, почуття інших, вона живе для себе, і лише трохи для дітей. Окрім неї самої і найближчих людей, ніхто не існує для жінки Анастасії.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.