Що означає ім’я Надія?

До Росії ім’я Надія прийшло з православ’ям. Воно зберегло свій дослівний переклад на відміну від багатьох інших імен (грецьке ім’я Елпіс перекладається як Надія). Звичайно, воно викликає відразу багато прямих асоціацій, але давайте розглянемо детальніше, що означає ім’я Надія.

Що означає ім’я Надія

Бажаєте назвати свою донечку Надею? Маленька Надія дуже емоційна, любить гучні забави, ігри та перебувати у великих колективах дітей. Але ніколи не забуває про маму, дуже любить її, завжди буде віддана родині. З самого дитинства просить батьків віддати її в танцювальний або музичний гурток. До речі, в цьому плані, як правило, обдарована дитина, творчий. У шкільні роки дружить більше з дівчатками і прагне зайняти лідерські позиції. Батькам у маленькій Надії необхідно розвивати альтруїзм, тобто Надя повинна розуміти, що в житті не все робиться заради вигоди.

Дорослішаючи, Надя воліє мати у друзях саме чоловіків, вона сама має більше чоловічим характером. Завжди тверда, цілеспрямована, з оточуючими не проявляє ласки і ніжності, досить стримана у прояві почуттів, але не в поведінці і в спілкуванні. При досягненні своїх цілей Надія зазвичай розважлива, уміє ризикувати і часто це робить. Вона любить працювати. Вміє економити в міру, гроші не пускає на розваги, скоріше витягує з них ще більшу вигоду.

У сфері любові ім’я Надія означає різне, все залежить від того, неодружена чи вона чи заміжня. Надя має бурхливі запаморочливі романи до заміжжя. Після укладення шлюбу і народження дитини, такі жінки остепеняются. У прояві почуттів заміжня Надія стає ще більш скупа, але по життю не втрачає свою підвищену емоційність. Тобто серйозні переживання, палкі почуття будуть зберігатися глибоко в душі Надії, вона не розкриється, а емоційність в поведінці і веселість залишаться назавжди. Хоча в серйозному справі від неї не дочекатися веселощів, Надя знає толк в правильному русі до мети. До речі, і чоловіка Надія вибирає собі стриманого, спокійного. Такі жінки керують чоловіками, але досить тактовно, інша спільне життя їх не буде влаштовувати. Працює імені Надія: щасливий шлюб, як правило, з Олександром, Богданом, Єгором, Віталієм та Тимофієм. Не рекомендується зав’язувати серйозні стосунки з Анатолієм, Іваном, Володимиром, Федором та Феліксом. Але, звичайно, в такій справі не можна забувати, що вся подібна інформація не має наукового обгрунтування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.