Що означає ім’я Микола?

Ім’я Микола має давньогрецьке походження — Ніколаос, що переводиться як «переможець народів». Це надійне, гарне і в деякій мірі суворе ім’я. А ще в цьому імені поєднується доброта і ніжність.

Що означає ім’я Микола

 • Микола в дитинстві міцний і здоровий хлопчик, який рідко хворіє. Коля не буде приставати до батьків, вередувати. Може бути, тому його не балують увагою, як правило.
 • У навчанні Микола процвітає, з усіх предметів вчиться добре. Його завжди відрізняє кмітливість! Він сильний і активний, труднощі долає самостійно.
 • Характер Миколи урівноважений, чоловік з іменем Микола працьовитий і працездатний. Микола дуже доброзичливий, з ним просто спілкуватися. Але в гніві Микола може наламати дров, про що потім буде жаліти.
 • Що стосується професійного шляху, то у Миколи є можливості оволодіти будь-якою професією, яку б він не вибрав. Він здатний добре заробляти. Якщо Микоа доб’ється керівної посади, то в його характері проявляться риси жорсткого і деспотичного людини. Підлеглі частіше побоюються таких людей.
 • Що означає ім’я Микола в любові … Такий чоловік досить легко захоплюється жінками. Як тільки йому сподобається дівчина, він тут же запросить її на побачення, і навіть пропозиція руки і серця здатний зробити вже через кілька днів. Йому все одно, що думають оточуючі. Коли Микола любить, він ревнивий і пристрасний. Микола буде допомагати дружині по будинку в прибиранні, ходити за продуктами.
 • Микола любить сім’ю і просто обожнює своїх дітей! Потурає будь-яким їх примхам, балує їх, душі в них не чує. Діти в свою чергу шалено люблять свого папу Миколая. Для створення сім’ї Миколі підходять жінки з ім’ям Дарина, Зоя, Любов, Анна, Зінаїда, Лариса і Ельвіра. Не зовсім вдалий шлюб буде з Веронікою, Катериною, Аллою, Галиною, Оленою, Інною, Юлією, Ольгою, Мариною, Людмилою, Олесею, Риммою, Євгенією, Єлизаветою та Валентиною.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.