Що означає ім’я Микита?

Моє ім’я і я — єдине ціле, разом ми протягом всього життя. Ім’я дається батьками при народженні і впливає на наш характер, долю і навіть сумісність з протилежною статтю. Вірити чи ні — вирішувати вам, але поглянути на характеристику все ж цікаво …

Що означає ім’я Микита: характер

Чоловіки з ім’ям Микита завжди знають собі ціну! Хтось їх може назвати егоїстами, інші ж скажуть, що вони цілеспрямовані і досягають всього, чого б це їм не коштувало. Вони вперті й наполегливі, не терплять контролю над собою. Але з близькими людьми Микита розкривається, як ранима і чутлива людина. Микита дуже товариська людина, він обожнює нові знайомства, але в той же час добре відчуває людей, розбирається в них. Характер Микити можна описати наступними визначеннями: конкретний, прямолінійний, але зі своїм внутрішнім духовним світом.

Що означає ім’я Микита: доля

З жінками Микиті щастить. Вони закохуються в нашого Дон-Жуана. Не дивлячись на те, що в душі Микита ранимий і чутливий, з черговою пасією йому розлучитися не складає труднощів. Що стосується шлюбу, то серйозні відносини не завжди складаються вдало. Він буде ніжним чоловіком і добрим батьком, але на сталість розраховувати не доведеться.

На рахунок професійної сфери хвилювань ніяких не виникає. Микиті відкриті всі дороги, можливостей багато, і скрізь він буде успішний! Не варто переживати батькам, якщо Микита буде постійно міняти свої захоплення або напрямки у навчанні. Йому добре даються, як гуманітарні, так і технічні спеціальності.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.