Що означає ім’я Марія?

Ім’я протягом усього життя залишається з нами. І здавалося б, що це просто приємне нам поєднання звуків, але насправді в ньому закладена глибинна таємниця. Колись предки стали помічати деякі закономірності в характері або долі людей з однаковими іменами. Вони задумалися про значення різних імен.

Звідки походить і що означає ім’я Марія

Марія — давньоєврейське ім’я, яке переводилося по-різному: гірка, кохана, уперта. Діти з ім’ям Марія ніжні, спокійні й добрі. Бувають примхливі і не завжди будуть робити те, що вимагають від них дорослі або однолітки. До навчання ставляться відповідально вже з дитинства. Вони з самого маленького віку обожнюють няньчити дітей, для них це не робота, а задоволення, яке не може набриднути. Таку дівчинку досить просто образити, якесь маленьке зауваження Маша може сприйняти дуже болісно. Але не дивлячись на це вона зможе за себе постояти, тому що володіє твердим характером.

Характер — що означає ім’я Марія. Значення імені Марія для дорослої жінки теж пронизане норовливості. Вона внутрішньо емоційна, швидко вибухає навіть через дрібниці, буває забіякувата (цей момент залежить від виховання). Не радять потрапляти під гарячу руку такій жінці. Марія дуже любить повчати, але справедливо. Безкомпромісний характер може створити труднощі в спілкуванні з оточуючими, особливо зі свекрухою виникають часті проблеми. Багатьом подобається Марія за її дбайливість, готовність допомогти, працьовитість, педантичність і в чомусь сором’язливість.

Любов — що означає ім’я Марія. Марія влюблива, непостійна в любовних відносинах, вірності від неї чекати не слід. Але в той же час глибоко нещасною її зробить невірність чоловіка. У якийсь несподіваний для партнера момент Марії може здатися, що в іншого вона закохана більше і дізнатися в цьому новому почутті справжню любов. Але що стосується дітей, то тут вірність Маші не вимагає доказів. Вона прекрасна мати і відмінна господиня. До речі, діти відповідають мамі тим же, вони завжди будуть на її боці. Як правило, Марія щаслива в шлюбі з Віктором, Іваном, Валентином, Анатолієм, Олександром, Євгенієм і Григорієм. Не рекомендований союз з Русланом, Феліксом і Едуардом.

Професія — що означає ім’я Марія. Такі люди завжди прагнуть до самостійності, вони не зможуть терпіти жорсткого підпорядкування одному керівникові. Марія зможе домогтися гарних успіхів в педагогіці, в бізнесі, в медицині. Але краще всього їй буде вдаватися зберігати домашнє вогнище, та й подобається їй цю справу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.