Що означає ім’я Марина?

Ми всі себе пам’ятаємо вже з того моменту, коли у нас було ім’я. У глибокому дитинстві навіть не замислюєшся, чому тебе назвали саме так. Може бути, пізніше ти почнеш питати про це у батьків. А коли подорослішаєш, стане цікаво, що твоє ім’я позначає, звідки воно походить. Деякі навіть вірять, що ім’я впливає на характер і долю людини.

Що означає ім’я Марина — характер

Жіноче ім’я Марина має латинське походження і походить від слова «маринус», що означає морской.Маленькая дівчинка Марина не буде сидіти у маминої спідниці. Вона з дитинства прагне до самостійності, їй неодмінно все потрібно спробувати, доторкнутися своїми руками. Можливі часті сварки з мамою. Але Марина ніколи не буде ледаркою і лежебоки. Що б маленькою Марині не доручили, вона виконає навіть із задоволенням. Марина з дитинства тримає своє слово. Вже якщо вона пообіцяє щось, то виконає це.

Доросла Марина завжди високо цінує себе. Красиві жінки з цим ім’ям можуть навіть переоцінювати свої можливості. А якщо вже вона зазначила для себе когось із протилежної статі, йому не відкрутитися. Вона знає, як закохати в себе чоловіка. У Марин є якась загадкова родзинка, якийсь шарм, непідвладний поясненню. Марина розкута і смілива. Сексуальність проявляється, як правило, навіть зовні. Раз вже порушено тему любовних відносин, то тут немає гарантій, що Марина буде вірна своєму обранцеві. Вона не керована, має багато шанувальників і любить погуляти. Але не дивлячись на це зраду коханої людини не пробачить, навіть якщо справа дійде до розлучення. Гордість і почуття власної гідності не дозволять їй змиритися зі зрадою чоловіка.

Марина прекрасно вміє керувати емоціями. Вона розумна і практична, всі серйозні дії вчиняються обдумано. Марина впевнена в собі, самооцінка навіть завищена, тому відносини з іншими жінками, особливо з свекрухою, будуть непростими. Марина хороша господиня, на кухні може творити чудеса.

Що означає ім’я Марина для — доля

Марину можна назвати улюбленцем долі, ще з дитинства навколо неї киплять пристрасті, у неї багато шанувальників. Марина непередбачувана буває навіть для себе, вона іноді не знає, як вчинить через мить. Якщо життя буде важкою, Марина може замкнутися в собі. Вона відступає перед небезпекою.

Що означає ім’я Марина для її професії та шлюбу. Вдалим вибором для жінок з цим ім’ям стануть професії медсестри, лікаря, інженера, перукаря, акторки. Рекомендований шлюб Марини з Антоном, Михайлом, Денисом, Сергієм, Валентином і Владиславом. Не радять пов’язувати долю з Анатолієм, Георгієм, Миколою, Борисом і Станіславом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.