Що означає ім’я Ксенія?

Ім’я Ксенія, як припускають, походить від грецького слова, що означає «чужий», «мандрівник». В деяких джерелах сказано, що в Древній Греції господарі будинку зустрічали гостей уїдливими двустишиями, які носили назву «Ксенія». Ксенія — це російська форма імені Ксенія, причому з’явилася вона пізніше, ніж саме ім’я Ксенія. На Україну ж Ксенію назвуть Оксаною. Існує й інша версія походження цього імені … Вважається, що раніше всього було ім’я Поліксенія (в перекладі «дуже гостинна»), і вже від нього тільки утворилося ім’я Ксенія.

Що означає ім’я Ксенія — характер

Маленька Ксюша запальна, непередбачувана і дуже чутлива. Батькам буває непросто з вихованням дівчинки. Вона вперта, тому до неї потрібно знайти особливий підхід. Але незважаючи на всю свою емоційність, Ксенія добре вчиться в школі. Друзі її вважають вірним другом і помічником. Подорослішавши, Ксенія стане вже спокійніше, але впертість нікуди не йде. Основні риси характеру Ксенії: принциповість і упертість, справедливість у всьому і готовність прийти на допомогу другові. Маючи в друзях дівчину на ім’я Ксенія, ви можете бути впевненим, що в біді вона не залишить вас. Що означає ім’я Ксенія для жінки, що народилася взимку? Характер у неї більш м’який, ніж у тезки, яка народилася влітку.

Що означає ім’я Ксенія — любов

У чоловіків Ксенія користується скаженою популярністю. Причому вона не прикладає до цього якихось величезних зусиль, все відбувається якось само по собі. Але цю популярність вона не використовує, як можливість повибірать і знайти хороший варіант для заміжжя. Ксенія, як правило, рано виходить заміж по любові. У шлюбі вона дуже турботлива, справжня любляча дружина. Чоловік може не сумніватися у вірності своєї дружини Ксенії. Щастя сім’ї стоїть на першому місці. Як завоювати серце Ксюши? Їй сподобаються мужній і сильний чоловік, за яким вона буде, як за кам’яною стіною. Тільки з ним вона зможе стати ніжною та романтичною дівчиною. Підвищеної сексуальністю володіє Ксенія з по батькові Дмитрівна. Ксенія буде гарною матір’ю для своїх дітей. Підходять в любові: з Романом, Семеном, Олексієм, Антоном, Феліксом, Михайлом, Валерієм, Владиславом і Богданом. Не бажаний шлюб Ксенії з Юрієм, Кирилом, Ігорем, Борисом, Олександром, Вадимом, Леонідом та Ярославом.

Що означає ім’я Ксенія — кар’єра і здоров’я

Ксенія розважлива, зможе і захоче керувати іншими людьми. Ксенії, яка народилася влітку, просто необхідна керівна посада, без цього вона гасне, як вогник, або зривається на сім’ї. Керувати їй можна, так як вона справедлива, і не прийме рішення, поки повністю не розбереться в проблемі. Ксюші варто іноді бути більш лояльною до підлеглих, адже недоліки є у всіх, і сама вона не без них. Ксенія може досягти успіхів у професіях лікаря, психолога, художника, музиканта, юриста, кулінара або наукового працівника. Що стосується сфери здоров’я, то тут Ксенія не відрізняється міцним здоров’ям. Багато хвороб у неї виникають на нервовому грунті. Здоров’я на середньому рівні. Слабким місцем вважається нервова система.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.