Що означає ім’я Катерина?

Ім’я по-різному звучить в залежності від того, хто і як його виголошує, його можна скорочувати, переробляти, перекручувати, робити ласкавим і ніжним, але під будь-яким варіантом імені ховається людина, якій його ім’я дано в його головному й основному значенні .

Що означає ім’я Катерина і звідки воно взялося — це ім’я прийшло до нас, як і більшість імен, з Греції. У перекладі воно означає чиста, незаплямована, справжня і непорочна. Це ім’я прийшло в Росію з Європи разом з іноземними княгинями, на заході ж це ім’я завжди було популярним, але саме в російській варіанті Катерина воно звучить велично, в інших країнах воно є у варіанті Кетрін, Катріна, Катаріна, Кетті.

Основні риси характеру Катерини

Що означає ім’я Катерина з точки зору характеру

 • Незважаючи на зовнішню сміливість і відкритість, Катя дівчина сором’язлива і нерішуча, тому вона потребує підтримки з боку близьких, і вірних друзів. З ними вона може гори звернути.
 • Вона допитлива, їй подобається дізнаватися нове і блищати своїми знаннями перед іншими, до того ж у неї добре розвинена фантазія і вона може з неймовірними подробицями розповідати друзям захоплюючі історії.
 • Катя дуже багато думає про думку оточуючих, можливо через чур. Очима інших вона виставляє до себе високі вимоги, добре виглядати, бути розумною, бездоганно одягатися, а в підсумку переживає що цим вигаданим вимогам не відповідає. Хоча насправді, вона розумна, добре вміє спілкуватися з людьми і володіє почуттям такту.
 • Вона суб’єктивна, рушення приймає самостійно, але часто може помилятися, так як виходить тільки з своєї думки, відмовляючись від допомоги оточуючих. Вона часом береться за занадто складні для однієї людини завдання, вважаючи, що впорається з ними самотужки. Стикаючись же з труднощами вона вибухає і злиться і на себе і на оточуючих.
 • Емоції її не вгадати, вона може бути різною і непередбачуваною, а під впливом настрою змінюється безліч моментів в її поведінці, спілкуванні і ставленні до інших людей. Приховує вона свої почуття з працею, особливо якщо хтось їй дуже сильно не сподобався або насолив.
 • Вона працелюбна і сумлінно, їй іноді просто необхідно знайти собі якесь заняття, а от роботу до душі їй знайти складно. Вона здатна освоїти будь-яку професію, але працювати буде скоріше тому що потрібно, а не тому що подобається. Втім, прагнення до успіху і визнання можуть стати хорошим мотивом і додадуть їй сил.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.