Що означає ім’я Іван?

Ім’я Іван є одним з найпоширеніших чоловічих імен в Росії, особливо на думку мешканців інших країн. За поданням жителів заходу, середньостатистичний росіянин, це людина в валянках і вушанці на ім’я Іван, який стоїть на червоній площі і вигулює ведмедя.

Значення імені

Що означає ім’я Іван насправді і як воно у нас з’явилося: ім’я Іван прийшов до нас з давньоєврейської мови разом з прийняттям християнської релігії, спочатку воно мало форму Іоанн і переводилося як «Бог змилостивився». При обліку, які глибокі корені має це ім’я, воно поширене в безлічі країн, де бере зовсім різні форми від Джона до Хуана і навіть Януша.

Характер

Що означає ім’я Іван, якщо ми говоримо про характер цієї людини:

Скільки Іванов стільки й характерів, в них усіх є щось невловимо загальне, але разом з тим вони все абсолютно різні.

 • В Івані можуть поєднуватися абсолютно різні і навіть протилежні якості, він може бути одночасно добрим і злим, з одного боку дбаючи з іншого відпускаючи шпильки і ображаючи людини. Може бути сильним і вольовим, і в той же час проявляти слабкість і вимагати турботи про себе.
 • У Івана дуже широке коло інтересів і захоплень, він здатний практично на будь-яку діяльність, але вони змінюють один одного швидше, ніж він досягне справжніх висот. За винятком тих, хто шукає справа всього життя, пробуючи різні, щоб потім зупинитися на одному.
 • Він людина відкрита, йому все цікаво, йому подобається нове і він не приховує нічого від інших. По ньому відразу видно при одному погляді всю гаму його переживань.
 • Він добре управляється з інформацією і завжди в курсі політичної обстановки, останній новин міста і знає, що відбувається у його родичів і друзів.
 • Іван любить компанії, галасливі і великі. Завжди радий гостям і сам любить збирати їх якомога більше. Свята він відзначає широко, з шумом і веселощами.
 • Найчастіше Івани щедрі і безкорисливі, завжди готові допомогти іншим і віддати останнє, якщо це необхідно. Правда зустрічаються й скупі, так що це питання частіше залежить від виховання.
 • Йому подобаються чоловічі заняття: футбол, рибалка, на дачі він краще буде рубати дрова, ніж допомагати на городі чи кухні.
 • Він чуйний і довірливий, воліє не сперечатися і його легко переконати, але у фундаментальних речах він залишиться вірний собі. У випадку, якщо мова йде про щось важливе він може виявляти дивовижну твердість і впертість.
 • Що означає ім’я Іван для батьків, які бажають назвати так малюка — його характер практично повністю буде залежати від вашого виховання, тільки ви зможете вкласти в нього всі найкращі якості.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.