Що означає ім’я Ілля?

Імена бувають гучні і не дуже, довгі і короткі, м’які і суворі. Але, як правило, для володаря певного імені звучання стає дуже рідним і близьким. Виявляється, наші імена здатні ще й впливати на людину, на його характер, долю.

Що означає ім’я Ілля

 • Ілля — господарський чоловік. Ще маленьким він проявляє цю рису свого характеру. Завжди прагне сам організувати порядок в домі, допомагає в усьому своїй мамі та бабусі, господарські клопоти для нього в задоволення. Якщо тато будує дачу або робить ремонт автомобіля або квартири, Іллі обов’язково захочеться взяти участь у цьому захоплюючому процесі, навчитися чомусь новому.
 • У плані друзів Ілля абсолютно нерозбірливий, він легко піддається, як доброму, так і поганого впливу. Він дуже товариська людина, друзів і знайомих у нього хоч відбавляй!
 • Що стосується власної сім’ї у дорослому віці, то до цього кроку Ілля ставиться з усією серйозністю. І тут виявляється досвідчена господарська жилка … Спочатку Іллі необхідно заробити для утримання сім’ї, твердо стати на ноги, а тільки потім він зможе прийняти рішення про одруження. Коли в Іллі з’являються власні діти, він любить їх безмежно. Свою кохану Ілля буде вибирати з урахуванням близькості їх душевних станів, йому дуже важливо, щоб кохана розуміла його.
 • Обожнюючи свою сім’ю, Ілля все ж непосида. Він буде прагнути подорожувати все життя. Любовних пригод у Іллі буде багато, але щасливий він буде тільки з тією, до якої буде відчувати платонічні почуття, а не просто статевий потяг. Іллі завжди важливо підкорювати жінку, а не отримувати її «на блюдечку». Дівчина повинна дорівнювати йому за інтелектом.
 • За характером Ілля добрий, але може спалахнути. Відходить швидко, і навіть готовий брати на себе вину в сварках з людьми. Ілля злегка нерішучий. На вигляд може здатися замкнутим і строгим, але насправді це глибокий, ніжний і дотепний чоловік. Чоловіки з ім’ям Ілля вміють співпереживати, вони сентиментальні, здатні плакати.
 • У сфері професій ім’я Ілля означає наступне … Іллі важливо виявляти свої організаторські здібності у виконуваній роботі. Лікар, слідчий, слюсар, викладач — відмінні професії для Іллі. Найкращого результату Ілля досягне не в індивідуальній роботі, не в команді, а в парі з колегою.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.