Що означає ім’я Ігор?

Цікаво подивитися на походження ім’я Ігор. Відразу хочеться розвіяти міф: це ім’я жодним чином не пов’язано зі словом «ярмо». Воно походить від іншого скандинавського імені Інгварр (Ing). Ing перекладається як бог достатку, а Varr — сила, воїнство.

Що означає ім’я Ігор

 • Маленький Ігор дуже рухливий. Хоч і не сидить на місці, часто отримує зауваження з поведінки, але добре вчиться, це здатний хлопчик. Найбільші успіхи у Ігоря — в математиці.
 • Ігор і в дорослому віці не може вгамується, обожнює спорт, спрямовує туди свою енергію. Найчастіше власники цього імені не мають вищої освіти, але можуть домогтися приголомшливих успіхів у спорті, тому всі свої зусилля краще направляти туди. Ігорю необхідно розвивати в собі завзятість і наполегливість, якщо він хоче домогтися більшого.
 • Що стосується професії і кар’єри, то Ігор буде прекрасним спортивним тренером, Токоро, інженером, юристом, вчителем або водієм. Ігор обожнює ризик, йому цікаво випробовувати долю, він гравець по натурі. Але найчастіше Ігор спочатку робить або говорить, а потім думає, що заважає йому в житті.
 • Ігорю легко починати нові знайомства, але також легко він може їх втрачати. Від жінок зазвичай немає відбою, а й сам Ігор приділяє їм величезна увага. Найбільше в любовних відносинах Ігор страждає від своєї ревнощів. У сім’ї він буде прагнути зайняти лідерську позицію. Щасливим шлюб буде з жінками на ім’я Ірина, Оксана, Олеся, Олена, Ангеліна, Наталія та Вероніка. Не дуже підходять для серйозних стосунків з Ігорем: Людмила, Тамара, Любов, Тетяна, Раїса, Єлизавета, Алла, Ольга і Поліна.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.