Що означає ім’я Денис?

Майже всі люди хоча б раз у житті замислювалися про значення свого імені. Ось наприклад ім’я «Денис». Напевно знайдеться багато людей, які цікавляться цим ім’ям. Що означає ім’я «Денис»? Ім’я прийшло до нас прямо з Давньої Греції і має зв’язок з Діонісом — богом виноробства і веселощів. Ім’я «Денис» часто інтерпретується як «присвячений богу веселощів». Чоловіки, що носять це ім’я, сильні за духом, міцні в тілі, володіють великою силою волі, однак бувають суперечливі, нав’язливі зі своїми ідеями і погано сприймають критику. В дитинстві Денис — слухняний і обов’язковий хлопчик, готовий нести відповідальність за те, що йому доручили (наприклад, стежити за домашнім тваринам). Денис — хлопчик рухливий, все навколо його знають, він товариський і доброзичливий.

У дорослому віці Денис також товариський і активний. Може спокійно почати нову справу, якщо воно йому цікаво, і обов’язково доведе її до кінця. Якщо йому знадобляться помічники, то він зможе вибрати найбільш підходящих і правильно їх організувати. Денис здатний на копітку і тривалу роботу, якщо результат того вартий.

 • Основні риси: творча людина, товариська, щедрий, воспрімчів і вразливий, однак волю чуства дає рідко. Володіє хорошою інтуїцією і завзятістю в досягненні мети. Акуратний і здібний. Дуже щасливий, фортуна його любить.
 • Здоров’я неідеальне. Денис може страждати респіраторними захворюваннями. Слабке місце — вуха. Їх потрібно оберігати, інакше можна підхопити отит. У Дениса нестійка нервова система, він схильний до нервових стресів. Також можуть виникнути захворювання сечостатевої системи. Щоб поберегти здоров’я, Денису потрібен нормальний сон і відсутність нервових потрясінь.
 • Любов і сексуальні відносини. Денис влюбчів. Його сексуальність проявляється на психологічному рівні. Недоліки партнерки в ліжку можуть послабити його почуття. У виборі дружини Денис може керуватися і корисливими намірами. перший шлюб часто буває невдалим. У молодої невістки можливі конфлікти зі свекрухою, тому їх спілкування краще обмежувати і жити окремо. Другий шлюб Дениса більш міцний. Дітей він любить і з другою дружиною проживе багато років.
 • Денис, який народився взимку, — прямий, неврівноважений і запальний. «Весняний» Денис — запальний, образливий і подчастую недостатньо впевнений в собі. Денис, чия дата народження припала на літо, — схильний до депресій і стресів, легко піддається чужому впливу. «Осінній» Денис — спокійний і рішучий.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.