Що означає ім’я Дарина?

Ім’я Дарина бере свій початок в давньоперсидської мовою. Це слово — похідне від імені перського царя Дарія. В перекладі з древнеперсидского мови, означає сильна, переможець, володар, власник багатства і «вогонь великий».

Що означає ім’я Дарина і яка це людина?

Основні риси, приписувані власникам імені Дарина — це товариськість, артистизм, сприйнятливість і збудливість. Зазвичай це флегматик. Дарина — чутлива жінка. Трохи дитячості в ній безумовно збуджує інтерес. У спільній життя мила і легка. До будь-якої ситуації адаптується блискавично.

Дарина дуже кмітлива і швидко схоплює на льоту. Її можна іноді дорікнути у відсутності завзятості і працьовитості, однак, незважаючи на це, життя її складається вдало і їй супроводжує успіх. Дарині пресуще хороший смак, особливу чарівність і багата фантазія. Іноді може дуже вдало жартувати. Дарина — влюблива людина.

Що ще означає ім’я Дарина? Дар’я має яскраву натурою і її життя складається таким чином, що дуже часто Дарині доводиться з гідністю виходити з найбільш неоднозначних ситуацій.

Так виходить, що в дитинстві Дар’я командує своїми однолітками. Її вчинки носять імпульсивний характер, але вона не позбавлена тямущий. Вона може організувати своїх однолітків і нейтралізувати своїх конкурентів. Даша не любить залишатися одна й бере участь у веселих і галасливих іграх. Вона часто допомагає своїй матері вести господарство.

У школі Даша не славиться величезними успіхами. Мабуть через те, що їй не вистачає посидючості. Часто її рятують хороша пам’ять і природна кмітливість. Не любить суспільна праця, тому часто ухиляється від нього. Дарині характерна вірність друзям, коханцеві і своїм поглядам.

Дарину можна описати як хоробру, мужню і іноді грубу жінку. Дарині характерні сильні почуття, але їй не чужа і обдуманість. Дарина дуже рішуча людина. Вона точно знає і розуміє свої думки і вчинки. Її судження характірізуются авторитарністю та непредсказуюмостью. Якийсь Йосип Сталін в мініатюрі. Даша відкрита світу і її сприйняття швидше тверезе, ніж витає в хмарах. Дарина любить людей, тому її завжди можна зустріти в якій-небудь компанії. Не виносить критики. Якщо її жорстоко критикують, то Дарина швидко втрачається і переживає почуття неспокою. Даша любить самокопання. Постійно задає собі такі екзистенційні питання, як люблять її чи ні, чи правильно вона поступає і так далі.

На жаль, Дарина зовсім позбавлена інтуїції і живе, орієнтуючись лише на реальну ситуацію. Розум Дар’ї прихований аналітичний. Але вона зовсім не виявляє допитливості. Часом може здатися, що закони моралі для Дарини — ніщо, але це не так. Вона здатна взяти відповідальність за інших на себе.

Всі вище перераховані якості — це якості, властиві не те щоб імені Дарина, а скоріше вони властиво особливого типу людей. Ваше ім’я — це не ваша доля, адже ім’я тільки лише трохи впливає на сприйняття вас оточуючими людьми. Ваша доля — це ви і ваші думки, і тільки ви в праві керувати своїм життям. Ваше ім’я — це тільки лише спосіб звернутися до вашої Особистості.

«У кожної людини з дитинства є ім’я, але важливо зуміти знайти ім’я для свого життя — слово, яке має повідомити цьому житті сенс.» (Пауло Коельо)

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.