Що означає ім’я Артем?

У дореволюційний час ім’я давалося дитині відповідно до визначеного списком узаконених імен з релігії. Пізніше держава і релігія відокремилися один від одного, і дітям давалися зовсім будь-які імена, які побажають батьки. Цікаво, як з’являлися наші імена. Наприклад, що означає ім’я Артем, і звідки воно взялося …

Що означає ім’я Артем — загальна характеристика

Грецьке ім’я Артем означає спокійний характер, об’єктивність і чесність, цілеспрямованість і поступливість. Артем здатний, старанний, працьовитий і, як правило, начитана людина. Артем може бути хорошим лікарем, ювеліром, інженером, архітектором, його товариськість допоможе в кар’єрі журналіста і викладача. У подружньому житті, Артем хороший вірний чоловік, він буде допомагати в усьому коханій дружині. Ім’я Артем сумісно з такими жіночими іменами: Лариса, Людмила, Ганна і Тамара.

Що означає ім’я Артем в залежності від часу народження

Людина з ім’ям Артем, який народився взимку, досить спокійний з самого дитинства. Він може бути повільним в діяльності, але працює ефективно і якісно. Не варто його квапити, опікати, він все зробить сам. Керівництво та опіка будуть дратувати Артема з дитинства, він незалежний. Артем справжній джентльмен по відношенню до дам, він уважний і доброзичливий.

Весняний Артем дуже відповідальна людина. Він дуже болісно переживає невдачі і свої промахи. У таких моментах особливо потребує похвали, його це надихне на подальшу діяльність. Так, він може бути примхливий і егоїстичний, тому до нього потрібен особливий підхід … Коли вам щось потрібно від Артема, не тисніть на нього, встановіть просто з ним хороші довірчі відносини. Артем може багато чого досягти, він здатний хлопчик.

Артем, який народився влітку, відповідально ставиться до норм суспільства або конкретної організації, його дисциплінованості можна позаздрити. Він вміє тактовно і галантно спілкуватися з людьми, не порушує правил етики. Артем схоплює всю інформацію просто на льоту, прекрасно навчаємо, але його повільність впливає на застосування цієї інформації в потрібному моменті. Лідером стати не прагнути, але керувати собою не дозволить.

Що означає ім’я Артем для людини, яка народилася восени? Цей Артем є серйозною людиною, дуже розсудливим і вдумливим. Кожне своє рішення продумує, зважує всі «за» і «проти». Він рішучіше, ніж зимовий Артем. Артемко вже з дитинства завжди знає, чого хоче.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.