Що означає ім’я Антон?

За однією з версій ім’я Антон походить від давньоримського імені Антоній, що означає «вступаючий в бій». Є й інша думка, кажуть що ім’я Антон має латинське походження і перекладається як «прю». Обидва значення звучать як синоніми, невже і в прям ці риси войовничості присутні в людині з ім’ям Антон?

Що означає ім’я Антон

Ще з дитинства Антоша здатний всіх зачарувати, розташувати до себе, увійти в довіру. Всі ці якості залишаються з ним на все життя. Антон більше схожий на маму, завжди прийде до неї за порадою. В цілому до батьків ставиться з великою повагою. Антон здатний хлопчик, хоча в школі і не виділяється успіхами. Зате в дорослому житті Антон почне намагатися, перетворюватися на очах.

Іноді Антону не вистачає впевненості в собі і рішучості. Він об’єктивний і все прораховує. Рідко йде на авантюри і ризик. Зате чудово аналізує ситуацію і може вибрати правильний вихід. Але як часто Антон сам не знає, чого він хоче! Він украй чутливий до будь-яких невдач. Йому потрібна постійна струс, як поштовх вперед. А в цілому Антон везуча людина, тому і домагається успіху.

У сфері праці ім’я Антон означає наступне … Він не боїться роботи, з усім справляється, як правило, стає майстром своєї справи. Йому подобаються психологія, медицина, філософія, мистецтво. Антон смів, розважливий, наполегливий, хитрий і неймовірно дипломатичний, все це дозволяє йому досягти багато в житті.

У любові значення імені Антон говорить про імпульсивності. Його почуття можуть легко взяти верх над розумом. В цьому випадку Антон нерідко завдає величезну образу своїй близькій людині. Але Антон зовсім не конфліктний, його поступливість і доброта допомагають йому знайти компроміси. Чоловік з ім’ям Антон дуже влюбливий, тому дружині не завжди вірний. А взагалі одружити на собі Антона вкрай складно, суперниці так і крутяться навколо нього. А до шлюбу він буде підходити з усією серйозністю.

Секрети спілкування з Антоном: йому завжди будуть важливі щирість і чесність. Він ніколи не підкориться чужої думки, якщо воно далеко від власного, тому будьте доброзичливі і відкриті.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.